Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a barátnőmet szülinapján. Szóval azt találtam ki, hogy szájjal kényeztetném lent. :) Meg tudnátok mondani, mit hogy érdemes csinálni, mire kell ügyelni, hogy jól csináljam?

2021. aug. 18. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs egy fajta technika ami mindenkinek jó. Én azt szeretem ha körkörösen nyal, lassan, közben ujjaz és a csiklón a bőrt picit felhuzza. De ez nem mindenkinek fog bejönni.
2021. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy ez az előző kérdező pasija?😂
2021. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2:


Milyen előző kérdező?

2021. aug. 18. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

2# 🤣😂🤣 pont ezt akartam írni 🤣😂🤣


🤘🤪🤘

2021. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Mindegy hogy' csinálod biztosan nagyon boldog lesz ha olyant ajándékozol amit nem is tudsz. Tutifix, hogy nagyra értékeli önfeláldozásodat!
2021. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagyon izgulok, attól félek, béna leszek.
2021. aug. 18. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted csinálni, akkor nem lesz gond.

Figyeld a reakcióit, mire hogy reagál. Ha erősödik a sóhajtozás, erösödik az izgalom, akkor te is erősíts.

Fog sikerülni, ne aggódj.


Én hirdetem magam egy oldalon, mint okleveles, elismert nyaló művész.

Ha hívnak, akkor házhoz megyek, de van, hogy hozzám jönnek.

Eddig még mindenkit sikerült kielégítettem, olyan nem volt, hogy nem sikerült volna.

A szolgáltatás ingyenes, hisz én is élvezem.

2021. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!