Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet biztosra menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet biztosra menni lakásos lányoknál? Olyan tanácsokat várok, akik már több, mint 100 fizetős lányon túl vannak, így nagyon tapasztaltak az egész rendszert illetően.

Figyelt kérdés

Nem kérek kamu bíztatásokat, igazából ez a kérdés volt az utolsó csepp a pohárban: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Be kell látni, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni, egyszerűen külsőre esélytelen, hogy bármilyen nőnek is bejöjjek.


A teljes fejemet átalakító plasztikai műtét nem tudom mennyibe kerülne, de attól még ugyanúgy nem érném el az 180-as magasságot sem, úgyhogy teljesen felesleges lenne. Meg Michael Jacksonnak rengeteg pénze volt, mégis rosszul sikerültek a műtétei. Donald Trumpnak is rengeteg pénze van, mégis gagyi lett a műhaja. Ahol az orvostudomány még kiforratlan, ott a pénzzel nem tudsz kompenzálni.


Rájöttem, hogy hiába gyűjtöttem a pénzt, ettől semmivel sem leszek vonzóbb a nők szemében. Úgy voltam vele, hogy legalább elutazom majd, de a covid miatt ennek a szériának is vége lett, meg amúgy is magányosan, egyedül utazgatni annyira nem jó dolog.


Úgyhogy marad az, hogy pár évig, amíg még kitart a pénzem eljárkálok fizetős lányokhoz, ebben kérném a tapasztaltabb emberek segítségét, mert én még sosem vettem igénybe ilyen szolgáltatást és mindenfélét lehet róla olvasni.


Mivel üzletről van szó, magabiztosan akarok odaállítani, hogy ne nézzenek baleknek, hiszen nekik az az érdekük, hogy minél kevesebb szolgáltatást adjanak minél magasabb áron és ami a számomra legfontosabb annak feltornázzák extraként az árát.


Ugyanakkor lehet az értékelésekben olvasni hasznos infókat, de nem lehet tudni, hogy mennyire valós, illetve ha valós is hogy nézett ki az illető, akinek olyan élményben volt része.


Tehát először arról kéne megbizonyosodnom, hogy melyik lányok azok, akik legalább nem hányják el magukat a külsőmtől, tehát akiknek a legjobban bejövök még így is, hogy senkinek sem tetszem.


És utána azon belül kiválasztani azokat, akik ugyanazt szeretik a szexben, mint én, a csókolózást, összebújást, gyengédséget. Tehát ne kelljen szavakkal kérnem, mert akkor felcsillan a szeme, hogy extraként is adhatja, mert nekem az fontos.



2020. nov. 29. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 alatti esettel ne is probáljak neked segiteni? Na mindegy! Sok szerencsét!
2020. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezt két mondatban is leírhattad volna, nyafiparádé nélkül.
2020. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
100 nekem sincs de 50 kb igen volt akihez évekig jártam.
2020. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet 100 alatt is, az összehasonlítási alap miatt érdekelt volna. Meg egy nőnél többször is akár és a többedik alkalommal is örömmel fogadta őket.
2020. nov. 29. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora egy rinyagépet, jó isten 😅

Mi lenne ha inkább csinálnád a dolgokat amikre vágysz, és nem ódákat zengenél róla interneten? Hajrá 👌

2020. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha ilyen sok pénzt szedtél össze akkor azt befektethetnéd vagy leköthetnéd, és akkor nagyon sokáig tudsz prostitualthoz járni, meg baj esetén van tartalékod.

Bár nő vagyok, és nem tudok konkrét neveket javasolni, de azt hiszem te nem egészen érted a szexipart... Biztosan vannak olyan lányok akik "barátnő feelinget" ígérnek, de ez nem azt jelenti, hogy szeretnek akár téged, akár amit csinálnak veled. Sokkal érdemesebb lenne inkább azt meggondolnod, hogy az összebújáson kívül milyen szolgáltatasokat szeretnél, mennyit szánnál erre maximum és melyik térségben keresnéd fel a hölgyet, vagy ő menjen-e házhoz.

Egyébként én elhiszem, hogy ronda vagy és nincs esélyed, de hanyagold ezeket a képertékelős baromságokat, mert engem nőként pl.a "Mit kezdenél ezzel a nővel 24 óráig" sodort az öngyilkosság szélére, pontosan ugyan azok a gondolatok pörögtek végig a fejemben mint neked (jó azért nem fizetnék az összebújásért, de érted). Aztán rájöttem hogy ezekre a kérdésekre azok ugranak első sorban akik szét akarják szedni a másikat, ráadásul összehasonlítás esetén a rosszabb csak kapja az ívet mert az összehasonlítás miatt (a másikhoz képest) "nem jó". Szóval csak az ilyen jellegű értékelések miatt felesleges leírnod magad, vegyél a kurvázós pénzen valami olyasmit ami leköt otthon (én pl spórolok egy turmixgépre).

2020. dec. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenben igazad van de a turmix gép nem fogja kielégíteni ellenben egy prosti igen...
2020. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, én nem azt mondtam hogy szexuálisan kielégíti, hanem, hogy valamilyen otthoni tevékenységgel le tudja magát foglalni és nem lesz annyira szar az egyedüllét.

Ezért nem is javasoltam neki, hogy a kurvázásba bele se kezdjen, csak rávilágítottam arra, hogyha barátnőre vágyik akkor a semminél jobb lesz de kérdéses, hogy a pénzéért azt kapja amire szüksége van (hiszen a közösülést tudja megvenni, nem a szeretetet ráadásul az után is magára marad az otthonában).

#6-os vagyok

2020. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én meg 7-es vagyok.Hasonló cipőben jártam hiába vártam hogy valaki belém szeressen.Eljártam lányokhoz minden téren sokkal jobb lett.Több mint 10 évig jártam igazán komoly csalódás sehol nem ért.Egy férfi csak vágyik sexuális együttlétre ha másképp nem megy akkor így.Az élet része.Nem vagyunk egyformák tudom a nők másként működnek.
2020. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem működnek annyira másként mint gondolod, ezért mondom (immáron harmadszorra), hogy teljesen rendben van a szolgáltatásra való igénye, amíg nem lesznek irreális elvárásai a prostituáltak igénybevétele során, és otthon (mikor épp nincs senkivel) nem tör rá egyfajta ürességérzet.

#6-os voltam

2020. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!