Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan volt már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan volt már veletek, hogy az egyik fél azt gondolta csodásan működik a kémia, a másiknak pedig alig valamit jelentett a szex a másikkal? Melyik fél voltál?

Figyelt kérdés
Hogy fordulhat elő ilyen, hiszen egy "kémiai kötéshez" két atom kell és elemi vonzódás tehát elméletileg mindkét félnek éreznie kellene.

2021. aug. 23. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Ember!

Legalább fogalmad legyen róla, hogy mit beszélsz!

A "kémia" itt azt jelenti, hogy a férfiak immunrendszerének maradványai kirakódnak a bőrre. Ezt megérzik a nők (tudat alatt), és ahhoz ragaszkodnak, akinek az immunrendszere eléggé különbözik az övéktől.

A másik irányban pedig úgy működik, hogy a nők szeméremdombján különleges mirigyek olyan feromont termelnek, amelytől a férfiak bátrabbak lesznek. Ez is tudattalan.


De, amint látod, ez KETTŐ folyamat, és semmi közük egymáshoz!

Simán lehet olyan, hogy a nő rá se bír nézni a férfira, míg a férfi istennőnek látja azt a nőt!

2021. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen. Én voltam akinél nem volt meg a szexuális vonzalom, míg a pasi nagyon kívánt engem.

Ez a kettő független egymástól, bár tény hogy ha kölcsönös a dolog, akkor az szerintem felerősíti mindenkiben az érzést

N

2021. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én most is ebben vagyok.

A párom teljesen oda van értem mindenhogy. Nekem nincs meg az a plusz amitől jobban kívánjam és szeressek vele együtt annyira amennyire kellene.

2021. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!