Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra milyen egy átlagos kinézetű női test?

Figyelt kérdés
Mondjuk 20-30 éves korosztályban. Mit mondanátok átlagosnak és átlag felettinek? Nyugodtan linkelhettek képet is.

2021. aug. 25. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Én azt vallom átlagosnak, ami mellett elmész az utcán, meg-meg nézed, ha úgy adódna tudnál vele szexuális kapcsolatot létesíteni (nem taszítana), de ugyanakkor nem kapod rá fel a fejed, hogy : Hűűű!

Ez mindenkinek más. Hiába akarunk általánosítani, de mindnekinek más az átlagos és a csúnya és a szép.

számomra mindkét nő átlagos ezek a képek közül:

[link]

[link]

Magyarázat: Egyiket sem tartom kirívóan nőiesnek. Nekem a vékony gazellák tetszenek, de a husisabb lány is még simán lehet vonzó egy aranyos személyiséggel. A túl szálkás nők sem tetszenek, de még elfogadható, olyan kategória akit akár vonzónak is tarthatok valamilyen szituban.

Számomra az átlag feletti:

[link]

(hosszú, vékony combok, kicsi cici)


Volt már amúgy popsis, alacsony barátnőm is, egy tündér volt. Nem minden múlika külsőn.


25/F

2021. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

1

Az átlagos husis jó kis csaj, alkatilag pont olyan mint a barátnőm.

Az átlagfeletti is jól betalált.

Nekem amúgy a vékony csajok nem annyira jönnek be.

2021. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Akin látszik hogy nem sportol, de az arányok rebdben vannak
2021. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

az első által belinkelt asszonyságok közül - női szemmel - egyértelműen az első, a husisabb a legszebb szerintem és ha választhatnék magamnak alkatot, olyat szeretnék (a fejét leszámítva, mert az arca ellenszenves)


az átlag felettit nem értem, mitől olyan nagy szám, még dereka és melle sincs, dehát a média persze nagy úr


nagy szerencse, hogy azért a pasik többsége a nőiesebb nőket szereti

2021. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

1. vagyok.

Van neki melle, kicsi, tenyérbe való. Utálom ezt a "nincs melle" kifejezést. Minden nőnek van melle.

2021. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok ez igaz, valami van neki


és arányos is a vékonyságával, szóval nem is állna jól a nagyobb


csak nem igazán értem, mitől átlag feletti egy férfi szemében

2021. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, minden férfi másképp vélekedik. És ez nem baj.

Nekem ez atestalkat tetszik. Ez az etalon. Ez személyes vélemény, nem is vélekedhetek az összes férfi nevében.

2021. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!