Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon miért irják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon miért irják sokan a nők hogy nagy méretet nem vállalnak??? Nagyon soknál látom hogy oda biggyesztik de miért? Fájna nekik ???

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen. A közvélekedéssel ellentétben a legtöbb nőnek a 18+-os méret már kellemetlen tud lenni, a 20 cm pedig már kifejezetten fájhat.

Úriember ilyennel nem büszkélkedik, de exbarátnőim közt is voltak, akik mondták, hogy ne annyira mélyre, mert már fáj.

2021. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem akarnak kitagulni aztan lifeg bennük a tobbi partner.
2021. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert csak a gyakoris fiúk ( lánynak mondott fiúk) vannak oda a nagy cerkáért. A valóság más.
2021. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert a kuncsaftok többsége nem túl figyelmes, nem is a szerelemért megy hanem üríteni és keményebben tolja. A nő meg ha nincs kitágulva, nem kívánja a partnerét akkor rosszabb érzés a nagyobb méret. S a prosti nem a kuncsaftot kívánja csak a pénzét. Legjobban annak örülne ha két puszi után, dugás nélkül otthagyná az ipse a pénzt és lelécelne. Ha viszont már dugni kell mert különben nem fizet akkor a lehető legkönnyebben, legkényelmesebben le akarja tudni a melót.
2021. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fáj nekik vagy vigyáznak rá,nekem voltak olyanok akik hátulról nem is hagyták sajnos.

De még előről sem mehetett be tövig, pedig nem egy bézboll ütő van alattam.

2021. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége, akár prosti, akár nem , nem szeretjük a nagy farkat . ( félreértés ne legyen, én nem prosti vagyok ).

Egy átlagos méret a tökéletes, persze ha a gazdája tudja normálisan használni. Sajnos az sem megy mindenkinek.

2021. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!