Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ nők: 2nő-1ffi hármassa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandvagy1986 kérdése:

Lányok/ nők: 2nő-1ffi hármassal leptétek meg a párotokat? Illetve akár úgy, hogy végignézted, ahogy egy másik nő a jelenlétedben elégítette ki orálisan a párodat/ a lánnyal közösen tettétek ezt? Közeleg a születésnapja... ☺️ 35N

Figyelt kérdés

Mindkét opció szóba került már, de pl. a hármas is női biszex alapon. Illetve hogy én tapasztalom meg a női orál adta kölcsönös örömöket - a megvalósítás viszont eddig elmaradt... ☺️

Megbízunk egymásban és hajt a kíváncsiság, a közös élmények.



2021. aug. 26. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Mindhárom dolog izgatna, de a legtöbb férfi nem vevő ilyenekre (vag csak ezt hazudják), na meg erre lányt találni szinte lehetetlen.

Mindenesetre ilyesmit meglepetésnek biztos nem csinálnék, mert nem illik egyszerűen. Én se örülnék, ha a pasim beállítana egy haverjával, hogy megdugnának. Az ilyet meg kell beszélni, lefektetni a szabályokat és fontos, hogy a másik embernek is vonzó legyen a 3. fél. Ez pedig csak akkor derül ki, ha nem meglepetés a dolog

N

2021. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt nem is vitatom. Szerencsére őszinte hozzám. Nem más nőre vágyik, hanem közös élményekre velem. Imádná azt is, ha "csak" nézője lehetne az én csajos szárnypróbálgatásaimnak, eleve innen került szóba. :)
2021. aug. 26. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

#2: én ezt értem, de pontosan emiatt a gondolkodás miatt nehéz lányt találni erre. Mert pl itt vagyok én, bi vagyok, engem nagyon izgatna egy 3 as felállás, de akár az is, ha a lánnyal ketten eljátszunk, ezzel felcsigázva a férfi nézőket. Meg sok más szituációt tudnék mondani. Viszont soha nem csatlakoznék párhoz, pont amiatt amit írtál. Én a páromhoz, szexpartneremhez szívesen beszek lányt, sőt ha egy társaságban lennénk és összehaverkodnék egy nővel, akkor közösen is becserkészhetünk egy psit, az is rendben van, de párhoz soha. És ezzel a legtöbb nő ugyanígy van, mivel a párok általában úgy gondolkodnak, mint te vagy a 3as válaszolók is

#1

2021. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#4 Megértelek. Én sem csatlakoznék párhoz, max. ha szingli lennék és olyan helyzetbe keverednék, ahol adja magát a helyzet. Akkor is talán csak a félénkségem miatt, hogy ha már a lehetőség jött szembe... Nehéz lányt, igaz vannak lányok akik kellően kíváncsiak vagy nők, akik sajnos el vannak otthon hanyagolva. Remélem, hogy ha nyitott szemmel jár az ember előbb-utóbb bevonzza. Szeretném megadni ezt neki, főleg mivel ő ébresztette fel bennem a biszexualitás iránti nyitottságomat.
2021. aug. 26. 20:43
 5/5 Cpt_Obviously ***** válasza:
51%

Mi ezért választottuk, hogy párokkal. Egyenlőre párcsere nincs ki ki a saját párjával szexel, de a lányok egymással is, rendkívül izgató, úgy hogy 2 pár kutyában és a lányok csokolóztak és simogatják egymást közben.


Sajnos magyar párokkal nehezebb, eddig sajnos csak külföldiek jöttek össze, és ott nyelvi nehézségek miatt tud kicsit görcsösebb lenni, viszont velük egyszerübb kezdeni mert ugye kevés az esélye hogy újra összefuttok velük.


+ négyes közben ha úgy hozza a hév lehet cserélni vagy ha mindenki akarja 2 fiú 1 lány kényeztethet 1 lányt stb sokkal több a lehetőség. És egy csere alkalmával sokkal kevesebb az esély hogy féltékeny leszel, mintha hármasban ráülteted a idegen csajt a barátodra, mert van hogy addig a pontig nem gondolod hogy féltékeny leszel, de az igazán csak ott derül majd ki.

2021. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!