Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kapcsolatban vagytok és bepróbálkozik egy számotokra vonzó másik nő könnyen meg tudnátok állni, hogy ne csaljátok meg párotokat?

Figyelt kérdés

Tehát ha egyértelműen megmondaná,hogy le szeretne feküdni veled, amire lenne is megfelelő helyszín.

Mi játszódna le a fejedben? Hol húznád meg a határt?

Tudom,hogy nem állatok vagyunk, de szerintem elég sok ember elgondolkodna egy ilyen ajánlaton.



2018. szept. 8. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nem álnám meg
2018. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel azért vagyok évek óta szingli mert nem jövök össze akárkivel mert akkor nem biztos hogy hűséges tudnék lenni ezért ha már kapcsolatban vagyok akkor van annyi gerincem hogy nem dugok félre. 28/F
2018. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudtam megállni. Meseszép nő volt, csinos és 17 évvel fiatalabb. Fél évig volt viszonyunk. Nem tudta meg senki. Nem bántam meg.
2018. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ. Ha szeretem a párom, akkor nem csalnám meg. Ha már olyan problémás a kapcsolat hogy közel járhatunk a végéhez, akkor megcsalnám.
2018. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egyszer egy nagyon tuti, szőkehajú, nagy mellű és kedves lány tapogatta le a szerszámomat az egyik fesztiválon, a durva, hogy a tömeg közepén, mindenféle előjel nélkül. Az eset előtt 3 hónappal jöttem össze a jelenlegi párommal, akivel az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Bánom, hogy nem feküdtem le azzal a csajjal. Most ott tartok, hogy már csajozni is elfelejtettem ennyi év után. Tyűűfff... Puff... Jó kis zakó.
2018. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hazahoznám hármasba
2018. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak nem tetszene a hármas vagy h másba dugjam így nem teszek ilyet, helyette ha haza érek, az összes felgyülemlett szexuális vágyam rázúdítom, amit nagyonszokott élvezni. Nálunk nincs olyan h nincs hozzá kedvem.

30F

2018. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Mondd a szemembe, és kiderül hogy mennyire vagyok állhatatos! ? :-) (priviben is jó)
2018. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meg tudnám állni, hogy ne csaljam meg. Helyette hazamennék, és a barátnőmmel az éjszaka közepén egy hatalmasat szexelnék.

21F

2018. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A számomra vonzó másik nővel szeretkeznék egy hatalmasat!

De a kapcsolatot ezért nem rúgnám fel! Ma senkinek semmi garanciája arra hogy a másik nem csalja meg! (kivétel a párom, aki a gerincesség mintaképe) De nem is olyan szigorúan vett bűn ma a megcsalás. Mondhatni bocsánatossá szelidült! F/60

2018. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!