Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez beteges félelem a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges félelem a szexuális erőszaktól?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek, hogy megerőszakolnak. Ha sötétben, vagy nem túl zsúfolt helyen egy férfi utánam jön az utcán, mindig attól tartok, hogy azért követ,mert meg akar erőszakolni. Ha látom, hogy jönnek szembe férfiak inkább átmegyek az út túloldalára. Netes randizni sem merek. Csak olyannal akit nagyon jól ismerek. Mert ismét félek, hogy szexuálisan bántani fognak. Messziről jött ember azt mond, amit akar.

Illetve a héten történt, hogy a Rossmannban mikor pakoltam el a cucliaimat az ajtónál, akkor abiztonságiőr (50 körüli férfi) odajött és megdícsért, hogy csinos vagyok. Én bepánikoltam és felkaptam a cuccaimat, elrohantam. Azért egy köszit eleresztettem, de megijedtem, hogy akar tőlem valamit. Nyilván erőszakot. Egy normális lány ilyenkor rámosolyog és rendesn megköszöni. Még akkor is ha nem egy korosztály.

Ezt hogyan verhetném ki magamból? Sosem volt rossz, zaklató, erőszakos szexuális élményem.


2021. aug. 26. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Talán járj önvédelmi órákra. Sokat segítene.

Csak egy a baj ezzel a paráddal. Hogy minél jobban rettegsz tőle, annál biztosabban bekövetkezik.

2021. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
A mai közbiztonság mellett egy nőnek kell az önvédelemben való jártasság. Krav Maga, az kell neked! Na meg persze egy stabil kapcsolat, mert úgy érzem valamiért, az is hiányzik az életedből.
2021. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Jól írják az előző kommentek, és még hozzátenném, hogy egy, vagy biztonságtechnikai-, vagy rendőrrel-, vagy önvédelemben jártas emberrel beszélni erről a képzetedről, vagy pszichológussal.
2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok félelemkeltő, uszító hír, a médiától és a politikától. Aljas szemetek mind, az ideggyenge embereket totál kikészítik.
2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyjából olyan vagyok mint te, nagyon félek az utcán este közlekedni, ha lelassít mellettem egy kocsi már bepánikolok. Neten keresztül randiztam már, de ekkor is volt bennem félelem.
2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A lassító kocsiktól én is parázok. Na de még nappal is.

Önvédelmet már sokan ajánlottak, szerintme béna lennék abban is, de majd lehet rávesze magam.

2021. aug. 26. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
6#: Ne csak rávedd magadat, hanem lépd is meg! Hidd el, jobban járnál vele, növekedne az öönbizalmad, és nem feltétlen kattognál ilyenen, mert önmagad is biztonságban éreznéd végre magadat, mert éreznéd az erődet, hogy nem lehet megfélemlíteni.
2021. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet béna lennél abban is, de éppen azért vannak az efféle képzések, hogy megtanítsák hogyan védd meg magad…

Aztán ha megtanították, már nem leszel béna.

Így megy ez. Mikor 6 évesen beültél az iskolapadba, még írni/olvasni se tudtál. Aztán hipp-hopp, láss csodát, ma már tudsz.

2021. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

"Nyilván erőszakot."


Nyilván... :D :D :D

Minden férfi erőszakolni akar,ez köztudott tény.Ja,nem. :D

2021. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne veled valami allahuakbar földön... :D
2021. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!