Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő fiúk tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő fiúk tőletek kért ilyet már domina?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon szép domina kiscsaj akihez járok. Ez legalább nem fizetős. Aztán most kitalálta, hogy hagynom kell hogy egy pasas leszopjon vagy egy srác. Nem tudom hogy hány éves lenne. És nem tudom mit lépjek. Nem vagyok se bi, se meleg. Mellette meg izgat hogy olyat kér amit nem akarok. De szerintem ezt nem kell magyarázni. Aki benne van érti. Mit tennétek?
2021. aug. 27. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem felizgat az ilyen, így benne lennék. A kérdés az, hogy te szeretnéd-e. Tégy kedved szerint.
2021. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Én domina csajként kreatívnak találom. Volt hogy hasonlót adtam feladatnak. Belépőnek ráadásul. Mert annyi a srác aki akarja, hogy ha nem vállalja se érdekel mert napi 5-6 új jelölt írj a pixin így is.

Ha szolga tényleg akkor megteszi. Ha nem az akkor meg így járt. Majd megy fizetősre.

Szerencsére nőként válogatni lehet a pasik közt. Meglepő mennyi jó pasi ír. Szóval ha őt is ilyesmi helyen találtad számolj vele, hogy nagyon sokan írnak és ha nem teljesíted és nem vagy valami csúcs kategória simán le fog cserélni.

2021. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
En bevallalnam ezt is az urnomert :)
2021. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha van lehetőséged használd ki.

Egyszer élsz. :)

Hajrá.

2021. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, én bi vagyok, szóval nagyon izgatna. Viszont ha te kicsit se érzed izgatónak fiúval, akkor ne csináld.
2021. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%
Betegek vagytok, én azt gondolom.
2021. aug. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

6. Persze mindenki hülye csak te vagy helikopter igaz?

Ö megéli a vágyait te meg irigykedj csak a partvonalról.

2021. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolsót most nem értem...:(
2021. aug. 28. 10:58
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Mit nem értesz?

Te mész élvezni az életet. Ő meg kuksol otthon a vágyaival amit nem mer megélni, és még vissza is húzza azt aki mer élni.

2021. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Én egy olyan domina urnőt keresek aki elszimulalja rajtam az ujraélesztést :D 😊🙃
2021. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!