Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő fiúk tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő fiúk tőletek kért ilyet már domina?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon szép domina kiscsaj akihez járok. Ez legalább nem fizetős. Aztán most kitalálta, hogy hagynom kell hogy egy pasas leszopjon vagy egy srác. Nem tudom hogy hány éves lenne. És nem tudom mit lépjek. Nem vagyok se bi, se meleg. Mellette meg izgat hogy olyat kér amit nem akarok. De szerintem ezt nem kell magyarázni. Aki benne van érti. Mit tennétek?
2021. aug. 27. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Igen, de miért nem te sz . pod le a srácot? Szerintem javasold neki, hogy az számodra megalázóbb lenne. Biztos díjazná!
2021. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj bele, nem tudhatod élveznéd e a végére. Mit veszíthetsz, ha nem tetszik fölállsz(nem úgy) és elmész(nem úgy).

Ha meg bejön, akkor duplán nyertél. Én sem vagyok meleg, se bi, de egy domináért én is szoptam már faszt. A végére esküszöm felizgultam, olyan megalázó volt. Ma már azt kivánom bárcsak többen lettek volna.

2021. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egyszer páros szeánszon és ott le kellett sz . pnom a másik srácot. Előtte beszéltünk róla, hogy páros szeánsznál valószínűleg előkerül majd ez a dolog, és hogy állok hozzá, mondtam hogy nálam kizárt. Azt mondta, hogy rendben, ő nem fog kérni, és a másik domina, és persze ott a menekülőszó is, de ha viszont én fogom kérni, akkor természetesen nem fogja leállítani a játékot.. És így is lett. Másfél óráig kínoztak, izgattak, erényöv volt rajtam, és azt mondták hogy csak akkor veszik le és élvezhetek el ha lesz . pom a másik srácot (neki egyébként ugyanez volt a feltétel).. végül persze mindketten belementünk, úgyhogy volt egy kis verseny, amin persze veszítettem, így én sz . ptam le a srácot, és persze az erényöv se került le..
2021. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon izgalmas.
2021. szept. 2. 09:14
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
En is kiprobalnek valami ilyesmit. Eddig csak olyan partnereim voltak ahol szobakerult ez, mint lehetoseg, de vegul sose leptunk a tettek mezejere. Talan az elejen felnek, hogy ki lesz a masik srac stb, de paros szeansznal peldaul szerintem bologatva mennek kb szopni, annyira beindit ez a dolog. :) 22/F
2021. szept. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én több pasit le is szoptam már, mert az Úrnőm utasított rá. Ez természetes. Nem vagyok meleg.
2021. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!