Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 40 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 40 évesen szűz nőként ott már nagy problémák vannak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Bizony
2021. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szűkre szabottak a lehetőségei az biztos, de nagy problémákat nem emlegetnék. Függ attól mi áll ennek a hátterében. De hogy nem kezdnék ilyennel az fix.
2021. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
és miért nem kezdenél vele?
2021. aug. 28. 19:35
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Simàn kezdenék vele.
2021. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
#3 Nem a 2-es vagyok, de talán tudom a választ. Aki 40 évesen még szűz, az valószínűleg nincs jóban a saját testével, lehet, hogy feszélyezi a szexualitás, nem kívánja, nem élvezi. Nem valószínű, hogy jó szerető válik belőle.
2021. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Azért, amiért az ember amatőr síelővel nem megy a profi pályára. Veszélyes! Egy ilyen nő, nem tapasztalt, ezért mindig lesz benne egy olyan érzés, vajon mással milyen lehetne. Nincsenek határozott elképzelései, macerásabb, és kevésbé fantáziadús a lehetősége a vele való együttlétnek. A testi adottságai is túlmutatnak már a legjobbján, és ha mindez gátlásossággal párosul...

De milyen lenne a nő? Mit tud, milyen más tapasztalatai vannak? Más téren is érintetlen mint a szex? Okos, Művelt, sportol, mi a hobbija? Érdkes vagy unalmas és magába forduló? Szeret-e kimozdulni vagy otthon gubbasztó fajta. Ha 40 évesen senki nem akarta lehúzni a bugyiját az jelent valamit. Ha volt jelentkező, de ő nem hagyta az is jelent valamit. Itt csakis gyökeres változtatás esetén lehet esélye bármire is. Vagy csak egy kitartó kandúr kell neki.

Persze lehet ettől még leszbikus, vagy aszexuális, ki tudja? Egy ilyen nő mindenképp rejtélyes és unalmas.

2021. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
2 és 6-os válaszoló voltam. Válaszom nem bántásnak szántam, így érzek a kérdésben olvasottakkal kapcsolatban.
2021. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%

6. A lángeszed a síelőpályán, na az veszélyes, tűzveszélyes.

Mennyivel rosszabb ez, mint ha valaki összehoz egy vagy több gyereket és nincs meg a családi háttér, mert nem marad együtt a párjával? Szerintetek semmennyire, mert tök mindegy, nem kell apa és anya ahhoz, hogy a gyerek normálisan felnőhessen.

Vagy mennyivel rosszabb ez, mint hogy összeállnak ketten, majd elválnak? Az elvált, netán gyerekes nő is hátrányban van.

Egy 40 évesen szűz nő még meg is házasodhat (persze nem ilyen lángelmékkel, mint a 6-os válaszoló) és lehet normális kapcsolata, családja. Lehet, jobban odafigyel a kapcsolatra, mint mások. A 6-os válaszoló elég unalmas, hogy tök ismeretlenül minden hülyeséget kitalál egy személyről, és rögtön beskatulyázza. Oké, van pár dolog, ami esetleg igaz lehet, de annyira nem sok az esélye.

Én ismerek olyan nőt, aki 40 éven át várt a párjára, és most boldog házasságban él. Őt valahogy kifelejtetted a bölcs véleményfosásodból, hatoska.

2021. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Én is az vagyok, csak férfiban, és simán kezdenék vele.

Csak a magyaroknál ez ilyen nemzeti ügy, hogy a másik X évesen miért szűz még, és hogy az "mekkora gáz már"...

2021. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%
Hát azért kb 25éve ivarérett és működik is a szervezete, ha ez alatt nem érdeklődött iránta senki vagy ő más iránt és nem történt meg a dolog azért ott komoly bajok vannak. Lehet valaki későn érő vagy olyan aki az igazit keresi vagy vallásos de ők se huzzák 40éves korikig ki ezt. Mert értelmetlen, és önsanyargató dolog
2021. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!