Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életetek legextrább,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legextrább, legizgalmasabb aktusa? Esetleg amin csak mindig fantáziáltátok és nem történt meg de vágytatok rá?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányul hogy hol volt a leginkább olyan szituációtok ahol a legtöbb szemérmetlenségre volt szükségetek?


Minden jöhet,más emberek sztorija is amit hallottatok.


Mindenre kíváncsi vagyok :D



2021. aug. 29. 15:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
10: nyugi, enis mindig ferfi vagyok mert szeretem a szexet :Dd pedig puncim van
2021. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
#11: igen, ez feltűnt már itt az oldalon, hogy ha egy nő szeret szexelni (még nem is kell hogy perverz legyen vagy extrém vágyakkal stb) már azonnal tuti kamu:D kicsit elszomorít, mert ezek szerint a nők általában nem élvezik, nem túl nyitottak. Legalábbis ez a tapasztalata a hitetlenkedőknek. Ebből pedig arra lehet következtetni, hogy ezek a pasik igencsak szarok lehetnek az ágyban:D
2021. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12: itt ahol megsertodnek miert nincs kedvenc pozom es miert nem tudom mikor nyeltem le legutobb.. kozlom en megelem, nem feljegyezkedem a.naptaromba
2021. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
😂😂😂 vannak itt formák az biztos. Aztán csodálkoznak, hogy miért nem ugrunk az ölükbe a szánalmasabbná szánalmasabb privátjaik után. Vicc
2021. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Pedig anno talaltam itt szexpartnert 😆 o nem kerdezett ilyen hulyesegeket, evekig osszejartunk
2021. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanez. 2,5 évig heti szinten dugtunk, hasonlóan 'beteg' elme volt mint én, szóval nagyon jó volt vele, sok új dolgot is tanultam tőle. Szóval nem lehetetlen itt csajozni, csak nem kéne idiótának lenni. Érdekes mód ezzel a pasival teljesen jól elbeszélgettünk és felcsigázott, mindezt ilyen milyen bugyi van rajtad, én szívesen megdugnálak, hol lax és hasonló üzenetek nélkül
2021. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Drogosan.

Órákig tarto orgazmus vagy inkább eufória, felerősödött érzékek (csak egy simogatás is már hatalmas "áramként" fut végig, akkora pluszt ad csak ennyi is), szinte olyan érzés hogy ki sem lehet birni ha nem kapod a többit, abbahagyhatatlan és amikor elmentél is marad a fejedben az orgazmus.



Tisztán képtelenség überellni.

2021. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

6+1 gangbang...

F

2021. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!