Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti leszoktátok szólni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti leszoktátok szólni a szeretőtök előtt a feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit mondtok rá? Vagy volt már olyan, hogy szex közben, esetleg azon kívül kérdeztétek, hogy ki a jobb: ő vagy ti?

2021. aug. 29. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Soha N
2021. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem.. Sztem ez nem szép dolog.

Akivel én vagyok neki csak szeretői vannak, de sajnos 1-2 ről hallottam már pár dolgot, mégsem szólom le a pasi előtt.

Ilyet csak a féltékeny emberek csinálnak.

Nem kell megkérdeznem h ki a jobb, tudom h én😅🤫😅

22l

2021. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2-es!


Miket hallottál róluk?


”Nem kell megkérdeznem h ki a jobb, tudom h én”


Vagy nem :)

2021. aug. 29. 16:07
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell megkérdezni ki jobb, nyilván szexben a szerető jobb, egyébként meg az asszony, hisz ha nem így lenne, már elhagyta volna. Ezért nem érdemes szeretőnek lenni, mert mindig te leszel az értéktelen friss pina, akit használnak titokban. Nagyon megalázó szerep ez, de rengeteg nőnek nincs sok önbecsülése és belemegy.

Én szívesen szexelek párkapcsolaton kívül is, az se zavar ha rajtam kívül is találkozgat valakivel a pasi, de azzal megalázni engem, hogy ő hazamegy egy másik nőhöz utána, ő kapja a szeretet, odafigyelést, közös programokat stb míg én csak meg vagyok baszva.. na az nekemsosem volt pálya. Na meg ennyi női összetartás és gerinc szorulhatna másokba is, de sajnos sok a söpredék

2021. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem. És az is szánalmas mikor a pasi panaszkodik a feleségre.Mert ha olyan rossz akkor lépjen ki,ne nyávogjon.

Sokat veszített a férfiasságából mikor ez megtörtént.

2021. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5-ös!


Ha félrelép, akkor nem kéne elve kilépnie?


”Sokat veszített a férfiasságából mikor ez megtörtént.”


És amikor félrebszott?

2021. aug. 29. 16:51
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Úgy látom te egy féltékeny feleség vagy.

Az nem érdekelt hogy félredug, nem én fogadtam hűséget a nőnek.

5#

2021. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

És honnan látod, te észlény?


”Az nem érdekelt hogy félredug, nem én fogadtam hűséget a nőnek.


Nem, te csak beleszartál egy kapcsolatba. Ha a félredugás nem zavart, akkor a másik miért?

2021. aug. 29. 17:14
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem velem akkor mással dug félre,te észlény. A stílusodból következtetek, nem csodálom hogy így jártál.
2021. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
De szánalmas vagy kérdező. Hiába ugatod le a válaszoló fejét, attól a te helyzeted ugyanolyan szar marad,inkább tedd rendbe az életed bármelyik fél is vagy
2021. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!