Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti leszoktátok szólni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti leszoktátok szólni a szeretőtök előtt a feleségét/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit mondtok rá? Vagy volt már olyan, hogy szex közben, esetleg azon kívül kérdeztétek, hogy ki a jobb: ő vagy ti?

2021. aug. 29. 15:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem, soha. Ugyan szokott szitkozódni, ha csinál a felesége valami f.szságot (szokott), de csak meghallgatom, megvárom míg megnyugszik és próbálok diplomatikusan nem állást foglalni.


A kilencessel egyetértek, csak azt viszik, aki vihető. Egy nő sem tud "belezavarni" egy kapcsolatba, ha az olyan stabil, főleg, ha nem csak egyéjszakás félredugás, hanem állandó partneri viszony lesz a vége, lehet lepontozni meg megsértődni, de így van. Nálunk sem én voltam az első harmadik, nem is én leszek az utolsó és nem is én voltam a kezdeményező. Ennyi.

2021. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
Sosem szoktam leszólni a párját, és ő sem az én férjemet.
2021. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

9-es!


És?

Akkor jó nagy retard vagy, mert mellé lőttél.

Nem jártam sehogy, előbb bizonyítékokat hozzál, mielőtt ugatni kezdesz!


10-es!


Anyád a szánalmas.

Ki mondta, hogy szar a helyzetem?

Az én életem rendben van, nem értem miért kéne rendbe tennem. A 9-es félrebszónak miért nem mondod el ugyanezt?

2021. aug. 29. 17:38
 14/26 A kérdező kommentje:

11-es!


Nem ez volt a kérdés.


”Nálunk sem én voltam az első harmadik, nem is én leszek az utolsó és nem is én voltam a kezdeményező. ”


Csak simán belerondítottál a kapcsolatba.

2021. aug. 29. 17:39
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Neked amúgy mi a bajod?


Inkább ne kérdezz semmit ha itt osztod az észt 😂

2021. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Te meg ne válaszolj, ha itt osztod az észt :)
2021. aug. 29. 17:41
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de bármit írnak ugrasz rá 😅
2021. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem :)
2021. aug. 29. 17:59
 19/26 anonim ***** válasza:
71%

Persze, belerondítottam egy kapcsolatba, ami már alapból ronda volt előttem is. Nyilván én vagyok az ördög a vasvillával... A férj előttem is felredugott, utánam is félre fog, a feleségét nem kritizálom, a helyzetemen nem változtat. Te tényleg egy sértett feleség lehetsz :D


#11 voltam

2021. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azt nem írtad milyen volt korábban a kapcsolat. Elég nagy gyökér lehetsz, ha azt hiszed, hogy feleség vagyok :D
2021. aug. 29. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!