Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik prostihoz mentek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostihoz mentek nem szoktatok előttük szégyenlősek lenni? Egyből leszoktatok vetkőzni? Le mertek előttük meztelenre vetkőzni? 20/f

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos hogy lekell meztelenre vetkőzni. Elég ha csak letolod az alsót.
2020. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ott látszik a szégyenlősség, hogy nehezen szokott felállni. De levetkőzéssel nincs gond, meglepően kedvesek a lányok (legalábbis az a 2, akinél voltam eddig).
2020. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem szoktam szégyenlős lenni, mivel csak tárgynak nézem őket, nem élőlénynek.
2020. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól gondolom, a kérdésben csak azért szerepel prosti, mert ez lenne az első alkalom, hogy nővel leszel.

Mindegy, hogy feleség, barátnő, szerető, egyéjszakás vagy prosti. Szeretkezéshez azonnal levetkőzök.

(Nem volt meg a fenti teljes lista, nem azért írtam.)

2020. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem akarsz vetkőzni nem kell. Te fizeted azt csinálsz amit akarsz.
2020. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Meg jo hogy levetkozom azonnal es mar nyomom is a szajaba,ne szegyenloskodj elvezd ki es hasznald a csajt, arra van.
2020. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi itt a sok paraszt pasi, aki semmibe nézi a prostikat. Én nem tudom ti milyen lányokhoz jártok, hogy nem adjátok meg nekik a tiszteletet, de ez nagyon szomorú. De gondolom ugyanígy viselkedtek mindenkivel aki szolgáltatást nyújt. Kérdező nem baj az ha szégyenlős vagy, ha a lány olyan segít neked feloldani a gátlásodat. De ruhában fura szexelni. Olyan lányhoz menjél aki barátnő feelinget ad.
2020. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

El fog küldeni először tusolni - egyszerűen azért hogy pörögjön az óra amiért fizetsz. Ha akarod bezárkózol a fürdőbe (amúgy is vidd a ruháidat, láss rá, ne hagyd őrizetlenül az értékeidet, nem mind enyves, de előfordulhat), utána kijössz egy szál törcsibe csomagolva. A te dolgod mit csinálsz, kifizetted az órát, de ha már ott vagy és fizettél akkor dugj is :)


A #7-essel teljes mértékben egyetértek. Igen, k.va a prosti, de te mentél hozzá, nem szerelemből, élvezetből csinálja hanem a pénzedért, de attól még tekints embernek!

2020. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, a zuhanyzás minden prostinál alap. Utána már egyszerű és kézenfekvő törölközővel a derekadon kisétálni. Onnantól már a lány kézben tartja a dolgokat
2020. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
A prosti semmivel nem alàvalóbb ember mint aki hozzà jàr.
2020. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!