Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy előfordult ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy előfordult ilyen kikötözésnél? Ez szakító indok lehet?

Figyelt kérdés

Párommal szexeltünk, ki voltam kötözve (bilincsek, kötél szájpecek, szemkötő) és rettentő mód élvezetes volt a szex. Mikor végzett velem a puncimból a spermáját kiszürcsölte (?) és az arcomra/számba köpte. Mindezt úgy, hogy tudja én soha nem szeretném ha a sperma az arcomon főleg nem a számban végződne. Addig el sem oldozott amíg le nem nyeltem.


Azonnal otthagytam és erősen gondolkozom, hogy szakítsak vele. Vagy az túlzás lenne?


2021. aug. 30. 08:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én betartom a határokat, és szerintem sokan mások is. Ha felmerült benned a szakítás, akkor nem olyan jó ez a kapcsolat. Szerintem neked kell döntened, te életed.
2021. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Valószínüleg elfelejtette h te nem szereted h az arcodra köpi, vagy úgy volt vele h ha ennyire megalázott szex közben akk lehet h most meggondolod magad és kipróbálbád te is h milyen érzés.

Sztem ez miatt hülyeség lenne szakítani. Beszéljétek meg h legközelebb ink kérdezze meg tőled.

L

2021. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Divatsub vagy. Nem kellenél, vágnálak ki.
2021. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon izgalmas a pasid, nehogy elhagyd! :-P L27
2021. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Jah bocsi, de igen inkább szakíts vele mert nem hozzádvaló, majd jó lesz nekem. 🙃 4-es voltam.
2021. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5os szerintem te gyere össze a pasijával nekem meg jó lesz a kérdező, én be tudom tartani amit megbeszéltünk.
2021. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, azonnal kidobnám.
2021. aug. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Kikötözött, betömte a szádat te pedig finnyáskodsz egy kis sperma miatt? És még le is kellett nyelni? :( Tényleg inkább divatsub hangzása van. De azért próbáld vele megbeszélni nem kell egyből szakításra gondolni. Vagy add vissza neki egy szerepcserés estén.
2021. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
Jó kis kamutörténet.
2021. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Divatsub vagy. Kikötöz, megdug, beléd élvez és egy kis sperma miatt nyávogsz most?

Jobb ha szakítotok.. A pasid egy igazi nőt érdemel.

2021. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!