Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok főleg 16 és 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok főleg 16 és 18 éves lányok -hoz szól a kérdésem ti összejönnétek kicsitt nagyobb darab pasival ???

Figyelt kérdés
összejönnétek olyan fiuval aki régen rendszeren sportolt jó alakja volt de bizonyos okból fogva abbahagyta??? el is mondaná miért van elhízva összejönnétek ???
2020. nov. 8. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekelnek a kifogásai, meg az, hogy régebben jó alakja volt. Az érdekel - többek között -, hogy most milyen alakja van.
2020. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát az baj sajnos akkor semmi nem lehet
2020. nov. 8. 19:34
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
ne büntess
2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ki büntet én nem büntetlek
2020. nov. 8. 19:38
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A barátom nagydarab, mindig is olyan volt. Különben meg szerintem tökmindegy, régebben milyen volt, az régen volt, most meg most van
2020. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát igen de én egy bizonyos okból fogva hagytam abba edzést és a sulyom is ment fel megértené egy csaj vagy ne is probálkozzak???
2020. nov. 8. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
ne is próbálkozz...
2020. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
A kutyát se fogja érdekelni, hogy milyen volt az alakod, hidd el. Amúgy a kicsit testesebb fiúkkal sincs semmi gond, sokaknak jobban is tetszenek, mint a kigyúrtak... Ha a lánynak tetszesz így, akkor hidegen fogja hagyni, hogy hogyan néztél ki ezelőtt, ha meg most nem tetszel neki, akkor meg pláne.
2020. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj én csak régi igazi stabil személysiégemet akarnám visszakapni na ahhoz hogy milyen nők jönnéne be arra lennék kiváncsi !!
2020. nov. 8. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Tökmindegy milyen voltál régen.

Viszont az nem mindegy hogy dagadt vagy, vagy csak pár plusz kiló.

Nekem egyik sem jön be, nekem a vékony srácok tetszenek, de ha a személyiséged annyira megfog akkor a pár plusz kiló nem kizáró ok.

2020. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!