Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 18 éves lány megtudja hogy sokkal idősebb vagyok nála, akkor azért még összejönne velem?

Figyelt kérdés
Sok lány mondja, hogy elméletileg jobban szeretnének legalább 35-40 évessel járni, szexelni stb. De köztetek hány fogadná is el a helyzetet? Vagy csak alkalmi szeretőnek tudna tekinteni? :)

2021. jún. 30. 13:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Én nem mondok ilyent, és a barátnőim sem.
2021. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer sem hallottam még ilyet egy 18 éves szájából sem, de nyilván vannak kivételek. Ezzel inkább csak a lepukkant férfiak álltatják magukat.
2021. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
Erről pár napja szavazás is volt, és az jött ki, hogy 18 évesek többen feküdnének le 40 évessel mint korukbeliekkel.
2021. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
én már rég nem kezdek velem korú srácokkal. Komolytalanok, önzők, és a szexben is elég bénák (tisztelet a ritka kivételnek)
2021. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

A korombeliektől nem hallottam ilyet sosem. A max korkülönbség az ismerettségi körömben olyan öt és maximum tíz év között mozog párválasztás terén.

Számomra esetleg alkalmi szerető, más komolyabb nem hiszem.

Mindig is arra mentem, hogy ha valakivel összejövök lehessen vele komolyan tervezni. (később például gyermekvállalás, házasság) Sose szerettem azt a tudatot, hogy mondjuk tudom azt, hogy valakivel összejövök, de x idő után kénytelen vagyok szakítani. (Küldöldre költözés esetén például.)

Nekem ez össze is jött, 22 éves vagyok, 6 éve együtt vagyok a párommal, boldogok vagyunk. Köztünk öt év van.Egyszerűen ha egy idősebb férfival jöttem volna össze nem láttam volna a közös jövőnket olyan biztosan. Persze lehetséges, hogyha ez utóbb derült volna ki, akkor szimpátiát éreztem volna, de amikor én ismerkedtem, akkor az első kérdések között volt a kor, így esélytelen lett volna az én esetemben.

Ha olyan beállítottságú lennék, aki szeretné kipróbálni az alkalmi szexet, akkor esetleg. De nem vagyok ilyen, így ez is esélytelen lett volna.


Karrierista vagyok, szeretek mindent előre megtervezni (amennyiben lehetséges).

Vannak kivételek biztosan. De nem ez az átlag, amit leírtál.

2021. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
3 Mondjuk ennek semmilyen jelentősége nincs, akárki szavazhat. Lehet mind 40-50 férfi volt a szavazó.
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
6 40-50 közötti*
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok és valóban nagy szám volt. Tetszenek az idősebb pasik és mindig mondtam, hogy én biztos együtt lennék egy 30-35 körüli férfivel. Aztán jött egy lehetőség, el is mentünk párszor randizni és fogalmam sincs mi történt velem, de lefagytam. Nem akartam. Tudatosult bennem, hogy mennyivel idősebb. Nem volt vele baj, bár már nagyon szexelni akart (lehet ez is kicsit elriasztott) de egyébként tisztelettudó volt és jókat lehetett vele beszélgetni. Aztán végül mondtam neki, hogy ez nekem így nem..kicsit hevesen reagált..de a lényeg, hogy ahogy megtapasztaltam, már elment tőle a kedvem. Lehet ha idősebb leszek máshogy érzem, de túl kislánynak éreztem magam mellette. Meg nem akartam úgy belemenni, hogy ilyen bizonytalan vagyok. Megijedtem.
2021. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

#5: azért van sok ellenpélda.

Én 23 voltam amikor összejöttem egy jóval idősebb pasival, előtte csak hozzám hasonló korú pasijaim voltak.

Azóta teljesen másképp gondolkodom, és a személyes és szakmai fejlődésemnek, ezáltal a karrieremnek is nagyon jót tett a kapcsolat, minden szempontból sokat köszönhetek neki.

Mellette tudtam meg milyen, ha igazán Nőnek érzed magad egy psi mellett, milyn egy igazi Férfi, és szexben is többet nyújtott mint bármelyik srác:

De tisztelem a te álláspontodat is, mindenki éljen úgy és azzal, ahogy neki jó.

Nem vagyunk egyformák. De ez nem baj.

2021. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Én biztos nem, én a korombeliekkel érzem jól magam.
2021. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!