Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket izgat a megeroszakolas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgat a megeroszakolas?

Figyelt kérdés

Nekem több ember is mesélt már erről, hogy megerőszakolták, és valamiért izgat a gondolata. Igazából féltékeny is voltam a fiúra, aki megerőszakolhatta. Nyilván nem tenném meg egy lánnyal sem ezt, és pont, hogy nekem sok érzelem kell hogy lefeküdjek valakivel fiú létemre, de utána szívesen csinálnám a lánnyal. Annyira meglepő volt, amikor először online megismertem más ilyen lányokat, hogy valaki pont ugyanerre vágyik, de persze személyiségre nem illettünk, ezért én hátraléptem tőle, mert rendes kapcsolatban akarnék ilyeneket.


Azóta sok ilyen lánnyal találkoztam, akik azt akarják hogy csak szét erőszakolják őket. A bdsm nagyon érdekel, de nem olvastam róla sokat még.


Ti nektek mi erről a tapasztalatotok?



2021. aug. 30. 17:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
21F vagyok.
2021. aug. 30. 17:15
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak fantáziában élvezik hogy egy jóképű hapsi leteríti őket. A való életben azért ez nem lehet kellemes, és lelki gondokat is okozhat.
2021. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyet agyonütni kell nem féltékenynek lenni rá.
2021. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Feltehetően senkit sem izgat, max fantáziában. A megerőszakolás fájdalmas a nőnek.


A durva szex más, egyébként is, a megerőszakolás bűncselekmény.

2021. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor üsd agyon, ha nem tudod értelmezni a kérdést, de ne itt éld ki az agressziód.
2021. aug. 30. 17:21
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Izgat, de többnyire nem szeretik az ötletet a pasik hogy megerőszakoljam őket egy felcsatolhatóssal...

Na meg azért a magam 170/50 alkatommal még egy gyengébb pasi is simán legyűrne, ha meg hagyná magát nem ellenkezne akkor az már megint más...

Úgy meg nehéz összehozni hogy ne vegye észre hogy kikötözöm vagy valami...

19L

2021. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindegy, legközelebb lányként írom ki, akkor nem jönnek ilyen okoskodó semmit mondó emberek. Ismerek lányt aki szándékosan megerőszakoltatta magát a barátjával és élvezte. Látjátok, vannak dolgok amiket el sem tudsz képzelni. Úgy tűnik a 21 év tapasztalatommal többet tudok ezekről, úgy hogy még ki sem próbáltam.
2021. aug. 30. 17:23
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Van itt egy kis fogalomzavar. Onnantól kezdve, hogy akarja, hogy megerőszakolják, az már nem megerőszakolás. A kérdés elején viszont még arról volt szó. Lényeges különbség van a durva szex, a BDSM és a nemi erőszak között. Amúgy szerepjátékként tök oké.
2021. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerepjátékra gondoltam. Nem valódi megeroszakolasra.
2021. aug. 30. 17:27
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Ja, akkor BDSM. Így persze hogy sok csajt izgat...
2021. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!