Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak (férfi), nagyobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak (férfi), nagyobb a szexigénye, mint nekem. Ez idővel lehet probléma?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal. Idáig nagyon jó volt a szex. Nem éltünk együtt, csak kéthetente találkozunk. Akkor iszonyat jó és sok szex volt. Két éve össze költözünk, neki nem sikerült munkát találni két év alatt, én tartottam el anyagilag a családot (van két gyerekem), hitelem, őt, magam, háztartás, meló, szóval elég sok volt az utóbbi két év. A szex ritkább lett, bár a minősége még mindig kiváló. Heti egy, kethetente 1-2 alkalom. Neki ez kevés. Tusom, hogy az, de egyszerű vissza kell találnom a régi önmagamathoz. Ez a két év engem nagyon padlóra tett, lelkileg, anyagilag és testileg is. Nekem akkor kell a szex, ha jól is érzem magam.

Nem vezényszóra. Oda bújni nem lehet, mert akkor már rögtön piszkálni kezd, de szeyre nincs kedvem. Olyankor veszekedés lesz belőle. Mondtam adjon időt, csak kaparjam össze magam. Azt mondja, neki elég ha les*zopom vagy k*iverem. Ő úgy nyugodtabb. Mert neki ez a 1-2 hét kihagyás kevés. Elhiszem, de rosszul esik, hogy állandóan mondja, állandóan "erölteti". Beszéltem vele erről. Megérti pár napig. Múltkor nagyon össze vesztünk ezen, akkor több mint két hétig nem is próbálkozott. Magamtól mentem oda és teljesen jó volt. Aztán masnap megint kezdte, hogy legyen valami. Mikor nem szerettem volna, akkor meg vergődött, hogy ha én akarok akkor mindig lehet, ha ő akkor nem. Nem érti meg, hogy nekem jár az agyam. Most dolgozik és az első fizetését kapja meg, én már agyalok azon, hogy mit csináljunk meg elsőnek, mit fizessünk ki előbb. Ő meg nézegeti milyen 20-30 ezer ftos cipőt vegyen magának. Annyira próbálom megoldani a problémákat meg sokszor hulla vagyok az egész napi teendők mellett. Egyszerűen nem ott jár az agyam, hogy szex szex szex.

Mostmár egyre többször veri ki magának mellettem. Múltkor észre vettem, az beínditott, két napig szexeltünk.

Tegnap megint elkezdte, akkor viszont hozzá vágtam a párnát, hogy legalább várna amíg a gyerekek elalszanak. Ennyire nem lehet vki szexéhes. Tényleg ennyire nem szar lennék és neki van igaza? Sokszor azt hiszem aszexuális vagyok, pedig nem. Van mikor annyira kívánom, hogy majd bele őrülok. De olyankor nyugodt időszak is van körülöttem. Szóval tuti lelki vagy ilyesmi. Egyszerűen akkor szexelek, ha jól érzem magam.


2021. aug. 31. 06:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha egy férfi nem dolgozik, az bekussol és takarodik munkát keresni. Olyan nincs, hogy valaki 2 év alatt se találjon munkát. Én már régen kivágtam volna ezt a fаszt, nemhogy heti kétszer szexeljek vele. 💆🏻‍♀️
2021. aug. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Öhm.... 2 évig munka nélkül?

Nagyon kipihent, és ráér.

Inkább örüljön, hogy el van tartva.

Ő a hibás, nem te. Túl sok van a válladon, amit egyedül cipelsz.

2021. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Megértem az ő szexuális éhségét is, viszont nagyon is tett azért hogy a te életed ne legyen kiegyensúlyozott. Ha nem tud anyagi biztonságot teremteni akkor ne várja el hogy a másik a szexre tudjon koncentrálni.
2021. aug. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Menjen el dolgozni.


Mi 5 éve lakunk együtt, nincs gyerek, nincs anyagi gond. Nincs idöhiány. És emellett kevés a sex. Én úgy gondolom jogos az én felháborodásom, de a pasid esetében nem így van.

2021. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dolgozik már. Betegség miatt nem tudott. Amíg nem dolgozott, segített itthon. Most viszont csak idő kell, hogy újra beálljon minden a rendes kérékvágásba. Úgy gondolom, hogy mindkettőnknek igaza van, viszont egyszerűen nem tudok rá hangolódni. És nem vele van a baj szex téren, mert kívánom, meg nagyon jó a szex vele, csak egyszerűen agyilag nem tudok rá állni még teljesen
2021. aug. 31. 07:16
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A nőkkel van a gond mindig!
2021. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
SZExualterapeuta!
2021. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van, ő sokszor kanos, én csak akkor szeretek szexelni ha kedvem is van hozzá.

Viszont cserébe megtanultam jól használni a kezem meg a szám. Ha olyan leszopom, de ha nagyon nincs kedvem, egy kis kézimunka azért bármikor belefér. Így neki se gond hogy ritkábban van szex mint ő szeretné.

De nálatok ez szerintem nem csak szexuális étvágy kérdése...

2021. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi frigid no van itt.Anno a 17 éves csajomat le se lehetett volna vakarni rólam.Napi 3 szex.
2021. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8as. persze ezzel nincs gond. a szex nálunk azért mükődik, mert nincsenek tabuk. és ezért kíván mindig, azt mondja, mert velem nagyon jó, meg bevállalósabb vagyok mint bármelyik exe. viszont én lesz*pni vagy kiv*erni se szeretem neki, ha nem úgy van kedvem, emrt az miért jobb, ha "kényszerből" csinálom, de érzi rajtam, hogy "mikor vagy már kész"? nem akarom őt ezzel átverni, de mondom is neki mindig, hogy rendben, akkor hagyom amgam, csináljon amit kaar, vagy akkor kiv*erem vagy bek*pom, de ne sértődjön meg, ha nem érzi, hogy most szívesen csinálom. persze ez se jó akkor
2021. aug. 31. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!