Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nedves vagyok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nedves vagyok szex közben. De annyira hogy sokszor már folyik belőlem. Nekem ez nagyon zavaró. Lehet tenni ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ne zavarjon, inkább fogadd el! :)

Nekem minden szex egy kinlódás mert én meg nagyon száraz vagyok, be se nedvesedek.

2021. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is sokkal jobb mintha száraz lennél !!
2021. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
nyugodj meg, nagyon szeretjük az ilyet ;)
2021. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudsz ellene tenni, max védekezni... plusz törölköző, stb.

Nekem volt egy ilyen nővel kapcsolatom, gyakorlatilag folyt le a combján kis idő után... mondjuk a szexben annyira nem zavart, de néha nem annyira éreztem a punciját a túl sok nedvesség miatt...de szerintem ezen ne aggódj.

A szárazság sokkal több kellemetlenséget okoz.

2021. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
sok pasi ki is nyalja punciból. ha párodat nem avarja téged se zavarjon.
2021. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyire nedvesedek. Szerintem sokkal jobb, mintha száraz lennék, és folytonos síkosító, és még úgy is lehet hogy fájna. Készülj törölközővel.
2021. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neked zavaró de a pasik imádják, szóval nem kell "ellene" semmit csinálnod inkább örülj az "adottságodnak" :)
2021. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is olyan, hogy kicsit simogatom nyilvános helyen, és tiszta foltos lesz a bugyi. Imádom.
2021. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!