Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne szexuálpszicholó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne szexuálpszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves nő vagyok, és az a problémám, hogy ha együtt vagyok valakivel, szinte soha nem sikerül elmennem a partnerem által.

A sztorihoz hozzátartozik, hogy az első párkapcsolatomban, mely négy évig tartott, egyáltalán nem volt orgazmusom a partneremtől. Akkoriban lévén, hogy tapasztalatlan voltam, nem is tudtam hogyan kellene ezen változtatni, vagy mi az ami nem jó pontosan, és meg kellene beszélni. Ebből az lett, hogy az ex és én is kb frusztráltak lettünk a ténytől, hogy nem megyek el. Ő azért mert "nem elég jó", én meg azért hogy valami baj van velem. Egy idő után már csak arra tudtam gondolni, hogy velem van a baj és miért nem működik úgy ahogy kellene. Nyilván ekkoriban nem úgy fogtam fel ezt, hogy a másik fél lenne ügyetlen vagy hasonló, hiszen nem volt viszonyítási alapom, és jól is esett amit csinált, csak nem eléggé.

Ennek a kapcsolatnak egy éve lett vége, azóta volt két rövidebb kapcsolatom, inkább ilyen barátság extrákkal dolog. Itt valamelyest megtört a jég, mert az első ilyen kis kapcsolatban kétszer sikerült elmennem a srác kitartásának köszönhetően, szerintem olyan 30-40 perc után. (míg ha magamnak csinálom 5-10 perc alatt eljutok a csúcsra) Azonban szerintem senkitől nem elvárható, hogy 30-40 perceket nyaljon, és úgy érzem van bennem egyfajta gát ezzel az egésszel kapcsolatban ami miatt nem tudom teljesen elengedni magam.

Szerintetetek halenne a jövőben egy állandó partnerem aki kellően türelmes és ügyes akkor lerövidülne ez az idő? Vagy tényleg valami olyan rossz beidegződés áll a háttérben amin szakember tud segíteni?



2021. aug. 31. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 :( azt nem lehet, hogy az orál, meg kézzel legyen a fő szexuál dolog nálatok?
2021. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az orált sem élvezem, kb 40 percig csinálhatja, mire talán sikerül elmennem. Egyszerűen túl érzékeny odalent, azért írtam hogy jobb ha bugyin keresztül izgatnak...az orál a legrosszabb ebből a szempontból...kézzel se vagyok egyszerű eset mert ha közvetlen a csiklóm izgatják fáj...ha ujjaznak fáj.....egyedül azt élvezem ha bugyin keresztül simogatnak, és akkor is kb egyféle pózban tudok elmenni és úgy vagyok vele hogy ennyi erővel akár már masztizhatok is az legalább gyors :(


Mondanám hogy ez a frigiditás de nem az, mert ugyanakkor kimondottan keresem a lehetőséget az aktusra, pl imádom mikor egy új partnerrel kóstolgatjuk egymást - amíg hetekig pettingelünk mire megérint alul, na azt imádom, de mire odajutunk hogy szex is lesz azt már velük sem élvezem.


Inkább olyan helyzeteket keresek amik nem szokványosak de izgatóak pl szex a kollégával a mosdóban....meg ilyenek...mert így legalább maszti közbe van mire gondoljak. Ha már maga a szex sz.r

2021. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12 kösz, hogy leírtad. valahol szép látni, hogy másnak sem könnyű.
2021. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!