Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogyha általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha általában hamar elélvezek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha hamar elélvezek van hogy 1perc vagy 2, de változó ha nem csináljuk rendszeresen szinte alíg bírom viszont volt hogy birtam akár 15-20percig folyamatosan, volt olyan is hogy egyszerűen nem birtam elélvezni de gyakoribb a 1-2perc. Olvastam sok helyen hogy rástresszelek vagy nem is tudom de fogalmam sincs hogy-ne gondoljak erre amikor ez az első ami eszembe jut ahogy neki állunk. Valakinek valami tanácsa aki hasonló cipőben jár? (20F)

2021. szept. 2. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Intim torna
2021. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Azt szokták tanácsolni ilyenkor, hogy randi előtt 1-2 órával könnyíts magadon.
2021. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Mikor úgy érzed közel vagy gondolj valaki nem vonzóra, (pl. Angela Merkel) és hidd el, nem lesz 20 percig ilyen gondod. Komolyan mondom, nálam be szokott jönni, pár másodpercre ilyesmire gondolok és mehet tovább.
2021. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos probáltam ezeket nem jött be se a könnyités se a rosszra gondolás…
2021. szept. 3. 01:28
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Intim tornával meg lehet edzeni a záróizmokat, hogy jobb irányításod legyen felettük. Én ezt a könyvet tudom ajánlani: Kriston Andrea - Kriston intim torna férfiaknak.
2021. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Biboy1990 válasza:
37%
Nekem is korai magömlésem volt, mert nagyon nagyon rástresszeltem. Nekem a természetes alapanyagú potencianövelő segített, egyszerűen olyan önbizalmat ad, hogy elképesztő és fejben teljesen átrendezett.
2021. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Potencianövelőt felejtsd el, mert megszokja a szervezeted és utána anélkül már egyáltalán nem fog felállni.
2021. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Fuvezz.
2021. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!