Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik nekem egy lány. És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány. És ha pl. találkozok az utcán vele mert általában szoktunk akkor mit csináljak hogy legyen valami ebből? Valami tippekre vagyok kiváncsi

Figyelt kérdés
megyek az úton és véletlenül ráesek vagy valami?! :D

2016. okt. 26. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezen még elgondolkodom de azért normálisabb kérdéseket várok XD
2016. okt. 26. 21:59
 2/3 zsici:D ***** válasza:
Szerintem egész normális kérdést tettél fel, ne legyél olyan szigorú
2016. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most elmondok neked egy ősi japán taktikát. Ajánlom gyorsan olvasd el, mert 2 perc múlva letörlöm a választ az oldallal együtt, különben halott lennék. Nekem az 1. és 2. világháborúban is harcoló dédnagyapám mondta el a halálos ágyán.

"Köszönj neki"


Picivel több komolysággal: Szerintem ne ess rá vagy, lökj be egy csajozós dumát. Néha bejön, de nagyobb az esélye, hogy nem és nagyon kínos lesz. Inkább legyél őszinte. Vagy próbáld ki a cápás megoldást és majd meséld el mi lett a vége

2016. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!