Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? 15 éves lány vagyok Lehet nagyon hülyén hangzik de tiszta depresszió vagyok már kb.3 hete Volt egy fiú, (igen a baj általába itt kezdődik) és én nagyon szerelmes voltam belé és még vagyok is

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a 8.osztályom róla szólt

Ő 7.-be jött akkor még nem tetszett de aztán megfogott benne valami de az utóbbi időben rengeteget sírtam miatta

Játszott velem és én hagytam és nagyon tönkretett engem ez a dolog és senki se tud segíteni

Anyukám ő az egyetlen aki tud de ezeket nem merem neki elmondani mert így is nagyon aggódik értem bár próbálom azt mutatni h minden oké de mégis éjszaka rengeteget sírok miatta és nem tudok aludni

Lehet h nem értitek de én tényleg nagyon de nagyon szerettem ezt a fiút

Azt hiszem ő az első "igazi" szerelmem

és végig csak játszadozott

Nem volt köztünk szex vagy ilyesmi mert hát én nem akartam...de totál ki vagyok és nem tudom mi segíthet

Szerintetek?



2017. júl. 30. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj még kevesebbet gondolni rá, menj el valahova a barátaiddal. Hidd el, ahogy múlik az idő, ez az érzés is úgy fog enyhülni

15/L

2017. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De már egy hónap eltelt és az állapotom csak romlott pedig azt hittem könnyebb lesz így de nem

És próbálo rá nem gondolni de mindig ott van a fejembe és ez szörnyű.

2017. júl. 30. 01:22
 3/13 anonim válasza:

Járj el a barátaiddal minnél többször. Meg csinálj olyan dolgokat amik csinálása közben nem juthat eszedbe. Pl főzz, fuss.

Ha futsz vagy akár edzel akkor fáradt leazel este ergo egyből elalszol ìgy nem tudsz éjszaka sìrni. Remélem segìtettem, de ha magányos vagy, akkor nyugodtan keress meg privátban azt beszélgethetünk:)

15/F

2017. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi a helyesìrási hibákért, este van:D
2017. júl. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 I noor Y ***** válasza:
Dont worry be happy
2017. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Voltam/ vagyok hasonló szituációba. Első alkalommal több mint egy fél évet bőgtem az első szerelem után, mire elfelejtettem félig megint visszarántott mivel kb 6 hónap után felkeresett. Ebbe az időszakban többet voltam a barátokkal mint itthon. A legjobb barátnőmmel és egy akkori remek fiúbarázommal beszéltem ki a dolgot, hidd el jobb lesz a elmondod valakinek a gondjaid. A jelenlegi szituációba vertek lényegébe át, egy fiú nagyon sokáig csavarta a fejem de jött egy jobb lány neki és felszívódott. Nagyon cukin viselkedett velem sokan mondták még fiúk is... Nem használt ki még csók se volt de bevallotta hogy nagyon tetszem neki aztán egy hét múlva csend lett, még rám se pillantott. Ebbe annyira nem betegedtem bele inkább nekifogtam edzeni. Már több kilót fogytam le azóta, télen amit felszetem s még azon kívül is. Nem volt különösebb baj az alakommal csak egy kicsi fölösleg volt a hasamon. Ez az én édes bosszúm. Az edzést neked is ajánlom na meg a barátokat, hidd el jót fog tenni. Kitartás :)

15/L

2017. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Tölts minél több időt a barátaiddal, menjetek el szórakozni vagy valami ilyesmi, hogy eltereld róla a figyelmed:D 17/f
2017. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Igyekszem megcsinálni azokat amiket mondtok és megpróbálok a legkevesebbet gondolkodni rajta

2017. júl. 30. 12:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! :) Sajnos nagyon sok lány esik ebbe bele (köztük én is), a fiúk ilyen idős korban, sőt később is iszonyatosan éretlenek és szemetek tudnak lenni. Nem szeretnék általánosítani, de tényleg annyi ilyen esettel találkoztam már. Velem is pontosan ez történt, a srác hónapokon keresztül hülyített, én tényleg beleszerettem, viszont amikor nem akartam lefeküdni vele, elküldött és nem foglalkozott velem úgy többé, mint előtte. Kiderült, hogy csak arra kellettem volna neki. A legrosszabb az egészben az, hogy elhitette velem, akár lehet is valami, kedves volt velem, törődött velem, gondolom te is ezeket élted át. De gondolj arra, hogy mindez tulajdonképpen egy illúzió volt, felépítettél róla egy képet, és abba szerettél bele. Elvakított a rózsaszín köd, de hát ilyen az első szerelem, sajnos nem tudunk logikusan gondolkodni. Vedd úgy, hogy ez egy tanulság volt számodra, legközelebb már ki tudod szűrni, hogy ki az, akinek komolyak a szándékai és ki az, aki csak szórakozik veled. Hogy hogyan lehetsz jobban? Megmondom őszintén, hogy nagyon nehéz. Én is depresszió közeli állapotba kerültem a srác miatt, sokat sírtam, nem volt kedvem, se motivációm semmihez. A végén már a barátaim is aggódni kezdtek értem. Ez egy állapot, amin sajnos túl kell esni, de ehhez az is szükséges, hogy a te gondolkodásod is megváltozzon. El kell fogadnod, hogy ez a fiú csak kihasznált, NEM érdemelt meg téged. Ugyanakkor ez nem a világ vége, olyan fiatal vagy, és nagyon sok fiú van még, akiket nem ismersz. A legjobb, amit tehetsz, hogy próbálod őt kerülni minden lehetséges módon. Semmi beszélgetés, semmi leskelődés utána facebookon, vagy bárhol. Ezt persze elég nehéz megállni, én már csak tudom. Nem tudom, milyen suliba jársz, de azt írod, most voltál nyolcadikos, akkor lehet, most mész gimibe. Ott teljesen új lesz a közösség, megismerkedsz új emberekkel, így nem lesz időd rágondolni. Nekem nagyon sokat segített az, hogy most megyek egyetemre, így nem fogok vele többé találkozni. Próbálj kizárni mindent, ami rá emlékeztet. Én például kitöröltem minden beszélgetésünket facebookon, plusz minden olyan zenét, amiről ő jutott eszembe. Emellett ami nagyon sokat segít, az ha van egy hobbid, amivel lefoglalod magad. Legyen ez sport, akármi.

+ Egy dolog, szerintem fontos, hogy ne legyél egyedül, nekem mindig akkor jöttek elő a hülye gondolatok. Tölts időt a barátaiddal, családoddal. Esetleg keress valamilyen közösséget, ahová becsatlakozhatsz, tábor, sportegyesület, bármilyen szakkör, ilyesmi. Ami anyukádat illeti, szerintem fontos, hogy beszélj vele, ő biztosan jobb tanácsokat tudna adni nálam. :)

Sose feledd, hogy ez a fiú csak egy tuskó volt, aki más lányok érzéseivel szórakozik és nem lát tovább a szexnél. Te egy ilyen embert szeretsz? Megéri miatta sírni? Ugye, hogy nem? Ne pazarold az idődet ilyen köcsögökre... Plusz amit csinált veled, valószínűleg több száz lánnyal megcsinálja majd, de ez vissza fog neki ütni, hidd el. Neked pedig jobbulást, mert minden jóra fog fordulni biztosan! :)

2017. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben. Csak mi tovább mentünk, együtt is voltunk egy ideig. Aztán beláttam hogy jobb lesz nélküle. Még mindig szerelmes voltam belé amikor megismerkedtem a jelenlegi barátommal akivel azóta is együtt vagyok. Sokat szenvedtem nagyon. De végül úgy sikerült túllendülnöm a depressziómon, hogy találkozgatni kezdtem vele és végül nagyon jó haverok lettünk. Még mindig szeretem, talán az első szerelem soha nem múlik el teljesen, de már ez a szeretet inkább csak erős kötődés. És így hogy néha beszélünk/ találkozunk nekem tökéletes. Már nem érdekel hogy kivel van és mit csinál mert tudlm hogy a kapcsolatunk már teljesen más. Nem tudom hogy nàlatok most mi a helyzet de szerintem ha valamitől szenvedsz, a legjobb ha szembenézel vele. Sok szerencsét, és ha bármikor van kedved beszélgetni nyugodtan írhatsz! :) 17L
2017. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!