Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az h a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a legtöbb hasonlóan duci női ismerőseim sokkal szexéhesebbek és bevállalósabbak mint a vékony vagy átlagos alkat?

Figyelt kérdés
Nem szidok senkit se és nem általánosítok. Ezt csak a saját ismerőseim között észlelem. Az egyik legjobb barátnőm nem kívánja minimálisan se a szexet pedig irtó szép. Vékony, kicsi. Mégse kell neki egy pasi se és nem akar szexelni se. A másik baratnőm ugyan vékony, de lapos. Ő a pasija szerint tengericsillag. Én ugye duci vagyok. Mégis amiket mondanak tökre elszomorító. Emiatt más lány barátaimat is meg kérdeztem. A többségük hasonlóan mondta h csinálja, de igazából ha nincs az se gond. Ellenben más ducibb csajok azt mondták imádják minden mennyiségben. Igen nő vagyok, viszont köszönöm nem ismerkedem :)
2021. szept. 3. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nő vagyok mielőtt azt hinnéd, hogy valami hímsoviniszta nőgyűlőlő állat akar trollkodni.

De nekem az a véleményem hogy valamilyen szinten megértelek: látok olyan túl vékony nőket akik nem akarják az aktus semmilyen formáját: de ez és a testsúlyuk a lelki problémáik miatt vannak. (Persze túlzott evésbe is fordulhatnak, nemcsak éhezésbe).

Fiatalabban elképesztő vékony voltam, most elhízva nem érzek különbséget az akkori és a mostani libidóm között.

Szerintem a hormonális dolgok mellett a kiegyensúlyozottság is sokat számít, a nők egészséges hormonháztarstásához szükség van bizonyos testzsírszázalékra - sőt az ösztrogén hízásra hajlamosít, de szerintem a véleményeden az is torzíthat, hogy bizonyos embertípusokat ismersz, illetve az emberek szeretik a másikkal kapcsolatban a negatív dolgokat kidomborítani bizonyos esetben. Pl. a férfiak akik nem akarnak felszedni dícsérnek más nőket a környezetemben, akik fel akarnak szedni azok meg idővel felemlegetik a "csúnya-rossz exet/barátnőt" aki "nagyon rosszul bánt/bánik velük". A nők se különbek, de a férfiak hajlamosak a szexre, a nők meg a megértésre irányíta a fókuszt - ez egy tudatalatti viselkedés, hogy kiváltsa a másikból a "na majd én" attitűdöt ami mindkét nemben ugyanúgy megvan, hiszen egocentrikus lények vagyunk.

2021. szept. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cseppszi ***** válasza:
71%
A régebbi irodalmi művekben és a képzőművészetben volt egy olyan szó amit ma már nem nagyon használ senki. Buja. A buja idomok teltek , vonzóak és kívánatosak. A bujálkodás pedig ezeknek az idomoknak az élvezete. Az egészségesen telt nő sokkal vonzóbb és kívánatosabb mint a ma divatos lapos, vékony stb modellalkat. Sok boldog "kövér" nő él házasságban és sok lapos vékony divatmodell meg egyedül. Nézzetek meg egy külföldi társkeresőt. Tele van modellszépségű magányos csajokkal. Szálljatok fel egy vidéki buszra. Tele van duci gyerekes családanyákkal - ennyi
2021. szept. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem biztos, hogy így van, csak egy gondolat, s nem akarok megbántani senkit, a válasz nem a vékony - molett, hanem inkább a vekony, molett - kövér nők közötti különbségre vonatkozik. S talán a pasiknál is hasonlóan működik a dolog.

Szóval szerintem az van, hogy a túl súlyos egyének kevésbé kapósak, nehezebben találnak partnert mint a vékony, normál illetve enyhén molettek. Magyarán amikor "végre" eljutnak egy akcióig, talán tudat alatt is, de megpróbálják a lehető leg élvezetesebb módon megélni, mint azok, akik "bármikor kaphatnak maguknak".

2021. szept. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig nincs összefüggés.
2021. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem maximum a #3-asban lehet esetleg valami, #1-es és a #2-es a jóindulatú füllentésektől hemzsegő kövérvigasztaló blogokra való. nem csontsoványt írt a kérdező, hanem vékonyt vagy átlagost, nekik teljesen egészséges a hormonháztartásuk. az meg, hogy régen mi volt a szépségideál, manapság nem lényeg. a buszon látható duci családanyák férjei a kocsmában (vagy a GYK-n) sírnak, hogy x kg-t magára szedett az asszony, és már nem kívánják úgy.
2021. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nettó hülyeség.
2021. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!