Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nektek tetszene ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek tetszene ha egy srac az utcan vagy tömegközlekedesen leszolitana titeket?

Figyelt kérdés
(olyanra gondolok aki mondjuk külsöre bejönne nektek es kb veletek egykoru vagy par evvel idösebb)
2021. szept. 3. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ ki az illető és mit mond. A helló baby nem megyünk a málnásba típusú leszólítás inkább menekülést vált ki mindenkiből. Normális pasi, normális kommunikációt kezdeményezve már más dolog, de az nem leszólítás hanem kommunikáció ugyebár.
2021. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2021. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. termeszetesen valami normalis szöveggel gondoltam :D
2021. szept. 3. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon normális szöveggel, akkor miért is ne?
2021. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Persze, én ezeket mindig bóknak veszem és ha el is utasítom a közeledést, igyekszem udvariasan tenni. Sok férfitól hallottam már, hogy nem mernek már így odamenni nőkhöz, mert mind kb elküldi őket melegebb éghajlatra meg ez a hogy mersz idejönni és megszólítani te csicska kategória reakciót tolnak. Szerintem bátor dolog odamenni egy nőhöz és miért is ne lehetne így ismerkedni. Jobb mint a tinder és hasonló társkeresők. Ha egy férfi udvarias, látszik hogy intelligens és külsőre legalább átlagos, akkor én meginnék egy kávét vele vagy ha nem érek rá megadnám a számom. Sajnos inkább csak a bunkó barmok talának meg, őket viszont eréjesebben kell elutasítani

N

2021. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, ki, hogyan és mit jelent a normális szöveg, na meg, hogy konkrétan mi a szitu. Ha épp full heringeskedés van a metrópótlón, biztos, hogy nem fogom értékelni, de kicsit nyugisabb helyen akár az is lehet.
2021. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Helyzettől függ, de alapvetően nem.
2021. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rég találkoztam már ellenőrrel, van bérletem, de nem kedvelem őket.
2021. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!