Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedés alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés alapján mernek a férfiak leszólítani utcán/tömegközlekedésen egy nőt?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy nem mernek, vagy akarnak nőket leszólítani utcán, de azért mégis vannak még ilyen esetek.

Hogy viselkedjen az a nő, aki szeretné, ha leszólítanák, mik azok, amik nem elijesztő tényezôk?


2016. szept. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm, most két eset jut eszembe: egyszer villamoson utaztam, velem szemben ült egy nő - végig a szemembe nézett, de nagyon feltűnően. :D És nem, nem volt rajtam semmi fura, éppen egy (sikeres) randiról mentem haza.

A másik eset a szalagavatóm után történt; teljesen üres busz, és egy nagyon csinos lány mellém ült le.


Nem vagyok egy nők kedvence típus külsőre, szóval annyira nem gyakori ez. Mondjuk amikor ilyen történt, mindig inget viseltem, szóval lehet, hogy változtatnom kéne a stílusomon.

2016. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folyamatos szemezés, egyértelmű jele annak, hogy tetszem neki.
2016. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a metakommunikáció, aminek hatására leszólítanék nőt a ZUCCÁN.
2016. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én max akkor ha nagyon egyértelmű jeleket ad (szemezés mosoly stb.) De az is lehet hogy a nagy ijedtségbe csak lefagynék, és meg se tudnék szólalni >.<
2016. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű flört jeleket ad. Pl. megfogja a farkam. Móltkor egy bárban nő rám mosolyog. Igaz nem 1 pohár volt az asztalán odamegyek beszélgetni. Mondja mindjárt visszajön a barátja. Erre elkullogtam.
2016. szept. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy régi kalandom jut eszembe: Ülök a trolin, körülöttem néhány jelelö lány. Az egyik a vállamnál és határozottan odanyomta a punciját. Egyértelmü volt!
2016. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig zárkózott vagyok, és komoly arcot vágok emberek között, ha lenne csigaházam, ki se dugnám a csápjaimat :) Szemezni sem szoktam, ennek ellenére többször is leszólítottak így már. Szóval passz. Egyébként tipikus farmeros-pólós-tornacipős lány/nő vagyok, szóval a ruházatom se kelthet feltűnést.
2016. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!