Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy aránylag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy aránylag könnyen ismerkedem, teremtek kapcsolatot, a szexszel is elégedettek a partnereim, de nem kellek nekik hosszútávon?

Figyelt kérdés

Jómagam minden viszonyomat tartósra tervezem. Nem is kezdek ki fűvel, fával, tehát nem vagyok csapodár. Ráadásul, még egyetlen páromat sem csaltam meg!

Mi okozhatja, hogy jellemzően a viszonyaim csak pár hónaposak legfeljebb vagy rövidebbek?

Barátaim, kollégáim kedvelnek, beleértve a női ismerőseimet is. Gyerekkori (férfi, nő) barátaim is örömmel találkoznak velem. Tehát, mint embert igen sokan bírnak.



2021. szept. 4. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az indok szakitasokkor? Miert mentetek szet? Errol is irhatnal par sort, hatha abbol kiderul.
2021. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
lehet nem vagy elég bunkó, a nőknek az kell
2021. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz, vagy ők nem neked? Nagyon más a kettő. Az, hogy ők nem kellenek neked, egyszerűen csak annyi is lehet, hogy nem vagy nagyon nehezen esel szerelembe, és így vagy az elköteleződéssel is. Az, hogy te nem kellesz nekik, szimplán lehet az is, hogy ők képtelenek elköteleződni vagy szerelembe esni. Általában a kötődéssel kapcsolatos problémák is elő szoktak jönni. Elkerülő kötődés. Nem árt egy pszichomókus. F
2021. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők többsége a pasit csak egy szexuàkis tárgynak nézi.

Minél több farokat akarnak kipróbàlni. Ilyen vilàgot élünk.

Ha találsz egy normális nőt el ne engedd mert az manapság igazi kincs.

2021. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem volt meg köztetek a megfelelő összhang, hullámhossz. Ne keseredj el, inkább minden kapcsolatodból tanulj valamit. Elemezd, értelmezd mi lehetett a hiba és próbáld ugyanazokat elkerülni a jövőben.
2021. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lemerném fogadni, nem vagy gazdag, sem jómódú! Talán nincs komoly jövedelemmel kecsegtető munkád sem, gondolom, nem vagy főorvos valami magánkórházban sem...

A nők két szempontot néznek:

- biológiailag, egészségileg toppon legyen a férfi partner. Ha sportos, aktív, talán még jóképű is, akkor szexre, gyereknemzésre éppen megfelelő.


- Képes legyen eltartani a leendő családját, rendelkezzen fix jövedelemmel... minél magasabbal. Legyen egzisztenciája! Rendelkezzen vagyonnal. (lakás, ház, autó, stb...)


Mivel a két szempont nem mindig jár együtt, így a kisebbik rosszat szokták választani hosszútávra, a vagyont!

A szexre jó partnert pedig maximum rövidtávra!

2021. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jut sokszor. Átlag kereset, ami éppen beosztható hónap végéig. :( Tehát nincs luxus, nincs külföldi nyaralás, drága szórakozás...
2021. szept. 8. 17:35
 8/11 anonim ***** válasza:
A jó szex, nyalás ujjazás, kielégítés alap. Ha elsülsz 3 perc alatt, és nem nyalsz utána nem élvezi veled a szexet! A kérdés alapján lehetett volna nő is!
2021. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondatam, hogy rossz a szex! Nagyon is jó! Nem vagyok 3 perces és van szexuális kultúrám, fantáziám.

Ha nem sikerült volna érzékeltetni, férfi vagyok! (valóban nem írtam le)

2021. szept. 9. 00:15
 10/11 kisördög1 ***** válasza:
Mert kamus, önfényező vagy aki így akar egy könnyű menetre partnert találni
2021. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!