Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létesítenétek hosszútávon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenétek hosszútávon szexuális kapcsolatot számotokra csúnya arcú nővel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csúnyával nem. De olyannal simán, aki nem ideál de nem is Kvázimódó.


Miért, te csúnyának tartod magad?

2019. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha van rajta más ami nagyon bejön.
2019. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én igen, ha a teste bejönne, meg amúgy bírnám a stílusát.
2019. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én igen, mert a külsőtől függetlenül meg lehet vonzó és szimpatikus számomra :).
2019. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. Nem csúnya, érdekes! ;)

Hány éves?

2019. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
már létesítettem is. viszont jó teste volt, jó puncija és mindig kész volt mindenre.
2019. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én igen, pedig nem vagyok csúnya.

A szépség belülről fakad, és az egész nézőpont kérdése.

És most jön az, hogy kapsz egy rakat ajánlkozó privátot, de sem ide sem a privátokra nem fogsz reagálni.

Csak nem értem, hogy akkor valaki minek tesz fel itt kérdéseket, mert csak a válaszadások miatt, diszkurzus nélkül az egész semmit nem ér.

2019. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekesek vagytok ti férfiak.

Ha egy nő kérdez itt a fenekével vagy mellével kapcsolatban, azt írjátok, hogy a nő nem egy mell meg nem egy fenék. Az arc sokkal fontosabb, az számít a legjobban a külsején.

Most fordított helyzetben a csúnya arc nem lenne kizáró ok, ha mellé jó a teste.

Na és mi lenne, ha se az arca nem szép, se a teste nem jó? Hát még szexkapcsolat sem, mert bárhol találsz olyan nőt, akinek legalább az egyik vagy másik része kedvedre van.

Párkapcsolat meg messze kizárt. Belétek van kódolva, hogy meghódítsátok a nektek tetsző nőt, ha lehetőségetek adódna, megcsalnátok a csúnyát azon nyomban.

2019. júl. 2. 16:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez elég kishitű "duma".

Mit jelent az, hogy csúnya?

Mások, többek által nem szépnek tartott nő?

És mi van azokkal akik nem a többeshez tartozik?

Le van tojva, általánosítunk aztán kész?

Én bebizonyítanám neked, hogy nincs igazad.

A megcsalás nem a csúnyák kiváltsága, hanem sajnos mindenkié.

Szépeké, csúnyáké, férfiaké és nőké...

2019. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem vitatom, bárkit megcsalhatnak.

A férfitől függ, de általánosságban a csúnya nő párja hamarabb elcsábul, mert nem nehéz megugrani a lécet.

Egy kifejezetten csúnya nőnek nagyon kis esélye van olyat találni, aki nem a többség ízlését képviseli. Sőt, ha talál sem jelent semmit, mert a szimpátia nem garantált. Így már szinte lehetetlen!

2019. júl. 2. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!