Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti mennyi év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti mennyi év járás után mondanátok egy kapcsolatot hosszútávúnak/hosszúéletűnek?

Figyelt kérdés
Én ilyen 1-2 évekkel még nem dobálóznék,3-nál rövid-közepes, 4-5 közepes, 6-nál közepes-hosszú és szerintem 7-nél mondanám hosszúnak, de 10 év után és attól felfele már abszolút😃

2018. aug. 24. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ami nem kaland,hanem tényleg járnak az már hosszútávúnak számít.


Én 1 évtől momdanám hosszúnak,ha belegondolsz nem olyan kevés az.3-4-5 bőven hosszú.

2018. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kort is kérnék szépen, azt elfelejtettem írni! :)
2018. aug. 24. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Egytõl már szerintem hosszú. 24/ll
2018. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a lényeg hogy komolyan legyen gondolva a kapcsolat és természetesen legyen meg a szeretet, szerelem is. Mit ér egy hosszú távú kapcsolat érzelem nélkül.
2018. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 év után.
2018. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

5. vagyok

Egyébként a 4-es válaszolónak igaza van.

2018. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy minden ember és minden kapcsolat más akkor mondanam hosszu tavunka ha a felek megismerik egymast teljesen a jo es rossz oldalukat és sokszor akkor mennek szét ha megismerik és nem tetszik es rájönnek hogy nem akarnak így élni vagy ha az egyik vagy mindkettő fél nem tud valtozni, de ha megismerik egymast es tudnak egymáshoz alkalmazkodni/együtt élni ,nem keszítik ki egymást több ido után sem akkor az hosszu tavu, de az hogy ez mennyi ido utan következik be 1 ev vagy 5 az a feleken múlik en azt gondolom. De ismerek olyanokat is akik együtt éltek 20 évet és csak most kezdik igazam megismerni a masik rossz oldalat. Mondjuk ez attol is függ hogy hogy ertelmezed a husszu táv fogalmat , időbe vagy másba. 22/L
2018. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Férfi vagyok. Minden kapcsolatban kell idő ahhoz hogy kiderüljön mennyire vagytok egy hullámhosszon. Ha rettenet nagy a különbség, akkor hamar kiborul a bili, de van ami csak évek múltán vezet oda hogy kilépj. Ez érvényes a hetero, leszbi, vagy meleg emberekre is, És a lényeg az hogy hogy indulsz Te bele. Ha az egyik nem veszi komolyan, a másik egyedül hiába akar holtomig-holtodiglant....
2021. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!