Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövérebb, de jó farkú pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérebb, de jó farkú pasit bevennél harmadiknak?

Figyelt kérdés
Férfi (elég helyes izmos, farka 14-15 körül van) + nő párkapcsolatban, beszálló pasi (külsőleg elég kövér, de nem vészes, stílusra bejövős, viszont a farka szerintem egy 19-es simán van és bír is döngölni.)
máj. 15. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem lennék kövérrel.
máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hat lehet kiprobalnam, de ez csak ilyen fantazia
máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szerelmeskedés, így mindegy. A missi póz az túl érzelmes, viszont lovagolni meg kutyusban elég csak a farka, ami meg ebben a szituban jó nagy, szóval..
máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es sz*pni?
máj. 15. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kövér vagyok, szingli koromban sokan feküdtek le velem csak azért mert átlagnál nagyobb és szép egyenes szép színű a farkam. Nekem a dickpic küldése sok már majdnem bezárt kaput nyitott meg. :)
máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

@5 ÖÖÖ megmutattad nekik a farkadat, majd eldöntötték, hogy lefekszenek veled?

Nekem úgy történt, hogy megfűztem a csajt, és amikor már a dugásnál voltunk, akkor látta, hogy mekkora. Hogy lehet ezt fordítva?

máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, válasz a 6-osnak.


Egyszerű, interneten beszélgettünk ,jött pikáns téma, küldtem képet nadrágon keresztüli domborzatról… Utána válaszul jött a lánytól is pikáns kép, erre válaszul lelepleztem neki a méretem. Viszonyításnak egy energiaitalos doboz volt mellette, így tudta milyen vastagság és hogy doboztól számítva mekkora a hossz. 20/5 a méretem, sokan kíváncsiak rá.


Amúgy miért vagyok lepontozva? A kérdésre választ adtam…

máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont mi a kövér.A párom 179/84kg s rendszeresen megyünk többesbe..19/4 a farka s imád nyalni..S tud is.
máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!