Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy fiú haver brahiból meztelenre vetkőzött előttetek? :'D

Figyelt kérdés
Mit reagáltatok? Mert srácokkal tervezzük egy táborban, csak nem tudjuk, mit szólnának hozzá.

2021. szept. 8. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy ok nélkül sosem. De láttam már nem egy barátunkat pucéron. Pl nyaraláskor, éjszakai fürdőzéskor, ilyesmi.
2021. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Osztálykiránduláson egy este összefutottunk szintén oszt.kiránduláson lévő lányokkal, mondtuk nekik, hogy az egyik fiú nálunk megmutatja a farkát, ha az egyik bevállalós lány is a punciját.

Meg is mutatták mind ketten, majd mondtuk a csajnak, hogy így nem korrekt, mert a punciból egy bugyi lehúzással semmi nem látszik igazán, míg a farokból igen, üljön föl az asztalra és húzza szét nekünk a punciját, hosszas rábeszélés után meg is csinálta.

2021. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom mit szólnának hozzá: rihegnének-röhögnének, eldumálnák mindenkinek és/vagy azt gondolnák s.gfejek vagytok. A #3-as által leírt dolog egy esetben működik: ha ott a "bevállalósság" ÉS az erős szimpátia valamelyik lány részéről az egyik pasi irányába (némi pia sem árt hozzá). Minden más esetben kontraproduktív. Inkább normál módon csajozzatok, ha már a csóknál jársz akkor nagyobb sansszal lesz belőle szex mint szimpla pötsmutogatással.
2021. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Azért haver mert nem vonzódunk egymáshoz. Alsógatyában láttam már. Ő is engem fehérneműben. Ha meztelenre vetközne ki röhögném
2021. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Így nem,viszont olyan volt,hogy mindketten
2021. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Sikítottam és azt kiabáltam, hogy félek a kígyóktól!!
2021. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem, viszont fordítva volt már.
2021. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Olyan volt, hogy osztálykircsin a zuhanyozásra igyekvő fiúk némelyikéről úgymond "véletlenül" leesett a derekára csavart törölköző. Persze pont mielőttünk, az orrunk előtt történt. Persze "véletlenül" nem érezték előre, hogy le akar esni türcsi. És persze véletlenül se tudták elkapni. Alatta meg nem viseltek semmit. Mi visítottunk és nevettünk.
2021. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

9

és legalább jó srácok voltak? :) azért na, egy lánynak se semleges egy neki tetsző srác meztelenül. nem, hiszem h ez olyan rejtély.

2021. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!