Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok véleménye érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok véleménye érdekelne akiket megcsalt a párjuk. Megtudtatok bocsátani neki?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy alakult tovább? Megérte? Milyen változást hozott a kapcsolatotokban ez az egész? Ha kedved engedi egy sztorit is írj nálatok hogy történt ill. Mennyi ideje voltatok együtt,gyerek stb :)

2021. szept. 9. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudtam megbocsájtani, szakítottam vele.

Alig pár hónapja voltunk együtt.

2021. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos az én véleményem szerint ez megbocsáthatatlan. Bármennyire szerettem, egyszerűen nem lett volna meg a bizalom utána, úgy pedig nincs értelme folytatni. El tudom fogadni, ha bizonyos szituációban egy ember úgy dönt, hogy megbocsát a másiknak egy ilyen baklövést (amennyiben tényleg baklövés), de nekem egyszerűen ez nem ment. Remélem, többé nem kell ilyen döntéseket meghoznom.
2021. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 StevenUp ***** válasza:
79%
Igen. És anno nem emiatt szakítottunk
2021. szept. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem és nem is tudnám. Oda a bizalom, a tisztelet. Biztosan többszörösen visszaadnám.
2021. szept. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem bocsátottam meg soha. De csaltam én is. Talán pont a-miatt.
2021. szept. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Anyám megbocsátott apámnak, többször is újrakezdték, míg végül az utolsó viszonya apámnak úgy alakult, hogy elhagyott érte minket. Anyám még ezután is visszafogadta volna. Ezt látva én úgy nőttem fel, hogy soha senkinek nem leszek a lábtörlője. Szóval én biztosan nem bocsátanám meg, de sok ismerős van a környezetemben, baráti körben, akik megalázkodnak.
2021. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Az exem elég féltékeny típus volt, mindig attól félt, hogy meg fogom csalni. Minden egyes lányra féltékeny volt, akivel csak 1-2 szót váltottam. Mindig hisztizett, hogy jöjjek össze ezzel-azzal, stb... Soha meg nem fordult a fejembe a megcsalás. Aztán végül a barátnőm csalt meg engem... fél éven át csalt... (ezt is csak úgy tudtam meg, hogy egyszer nálam felejtette a telefonját és a csávó folyamatosan írt neki). Sosem hagytam ellaposodni a kapcsolatunkat, mindig mindent megtettem, hogy jól érezzük magunkat, szinte mindent megkapott tőlem, állandóan főztem neki finom kajákat, elmentünk ide-oda, stb... és ez lett a hála érte...

5 évig voltunk együtt. Ezt az 5 évet elég nehéz kitörölni és elfelejteni az egészet. Azóta nem nagyon volt rendes kapcsolatom, mivel ezek után nem tudok teljes mértékben megbízni a másikban.

25F

2021. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudtam megbocsátani neki. Amint kiderült, hogy megcsalt egyből kidobtam.
2021. szept. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Kb 1 éve voltunk együtt mikor megcsalt (már ami tudomásomra jutott). Jó ideig tepert még utánam, aztán megbocsátottam.

Persze nem érte meg, mert közben átiratták másik suliba, aztán rá úgy fél évre szünetet kért én meg lezártam. De azért az utolsó nyarunk jó volt.

Ez 10 éve gimiben volt.

2021. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Én megbocsátottam. Azóta szar a szex...
2021. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!