Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Problémát jelenthet-e,hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iamess kérdése:

Problémát jelenthet-e,hogy én napi többször is szeretkeznék ,de ő azt mondja ,hogy nincs kedve?(20 éves lány)

Figyelt kérdés
A párommal fél éve együtt vagyunk, én 20 éves vagyok ,ő 25.Lényegében annyi ,hogy én napi többször is igénylem ,hogy szeretkezünk (ami egyszer-kétszer meg is történik) ,de ő azt mondja ,hogy nincs kedve és elvan fáradva ,inkább bújjunk össze.A szexuális életünk nagyon összhangon van ,sokat dicsér is az ágyba.Mivel az elején megszokott volt ,hogy ilyen 5-10-szer csináltuk mondjuk hétvégente ,hétköznap olyan 3-4-szer.Nagyon sok változatosságot viszek bele meg ő is. Félek ,hogy kezd neki elhalványulni a szexuális izgalom irántam.Lehet túlgondolom ,mert néha én is túlzok ,csak egyszerűen annyira kívánom minden egyes érintését ,és persze tiszteletbe tartom, hogy fáradt meg minden ,mert dolgozik keményen ,csak félek,hogy lehet nem vagyok már neki elég jó.Nem szeretném magamat gyötörni ezzel,mert amúgy egyre jobban érzem ,hogy tényleg szeret.

2021. szept. 9. 12:33
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
78%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. És amikor múlik a szerelem, erősen csökken a libidó is.
2021. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sterling.archer ***** válasza:
34%
Dominald meg! Hozd meg a kedvet hozza. Annyi lehetoseged van nokent hogy meghozd a hangulatat hozza. Nezz el egy szexshopba, progalass vele ki uj dolgokat
2021. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!