Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rengeteg mindent ki szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rengeteg mindent ki szeretnék próbálni a szexben, de a pasim nem akarja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Izgat nagyon sok minden: hármas szex mindenféle felállásban, BDSM, nyilvános szex, többes szex mindenféle felállásban, párcsere, játékszerek... hirtelen ezek jutottak eszembe. Nyitott kapcsolatra is hajlandó lennék, de az már nyilván nem csak szex kategória.


De a sajnos a barátom már így több éves járás után már csak úgymond kipipálja velem hetente egyszer kétszer a pettinget, szexet (ráadásul korai magömlése is van), nem nyitott ilyenekre. Max arra, hogy mégegy csajt bevegyünk. Mi a teendő? Nem akarok szakítani! De nagyon tapasztalnék dolgokat.


Én 24 éves vagyok, ő meg 32.



2021. szept. 10. 13:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb pasi ebbe nem megy bele. A legtöbben nem nézik jó szemmel ha más pasira vágysz.
2021. szept. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Ne fogd a baratodra h már rossz a szex köztetek. A leírásod alapján már szexualisan alig vonzodsz hozza, ez a kapcsolat szexuális értelemben halott. Ezt te is tudod. Marad a szakítás vagy a félrelépés, vagy ha erkölcsbajnok akarsz lenni, akkor a lemondás.
2021. szept. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%

Előttem elég sokan leírták a lehetőségeidet, vagy maradsz így ebben a kapcsolatban vagy keresel olyan férfit akinek hasonló vágyai vannak mint neked. Ő megváltozni, beleszeretni az általad leírt fétisekbe nem fog (legalábbis nagyon minimális az esélye a leírtak alapján). Ezt csak azért mondom, mert nekem is van ilyen tapasztalatom, csak a fordított felállásból én (férfi) nyitott voltam egy korábbi hosszú kapcsolatomban általad leírt dolgokra is, míg a nő nem, vagy nagyon minimálisan. Ennek ellenére ő is (és én is) mindent megtett hogy megkedvelje ezeket a "játékokat", de elég kevés sikerrel. Aminek a vége az lett hogy külön utakon folytattuk mert így egyikünk sem azt kapta amire igazán vágyott.

Ha gondolod tegyél egy próbát a parodnál, beszélj vele az érzéseidről, vágyaidról, veszteni valód nincs, mert nagy eséllyel ha nem beszélsz vele akkor (is) vége lesz a kapcsolatnak, ha beszélsz akkor viszont adsz egy kis esélyt neki hátha jobb lesz köztetek.

2021. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
86%
!8 éves szadista férfi vagyok. A BDSM kérdéshez annyit tudnék javasolni, mindenképp kommunikáljatok! Tisztán érthetően beszéljétek át a vágyakat, lehetőségeket! Az ő szexuális teljesítménye mögött lelki problémák lehetnek. Bátorítsd! A gangbang, többes szex, stb. óva intenélek. Mindketten sérülhettek. Nem hiszem hogy jót tenne, de ez a ti dolgotok. A játékok viszont szerves része lehet a pettingnek. Ha szeretitek egymást, vigyázzatok egymásra!
2021. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!