Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rokkantságit kapok,és a nagyszülőkkel élek.Nem bánnak jól velem, rengeteget veszekszünk,és bántanak. A párom szeretné,hogy leköltözzek hozzá, de félek a költözéstől,és nem is éreztem ott jól magam amikor lementem . Mit tegyek,melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Napok óta motoszkál a fejemben,hogy lépnem kellene végre valamit, mert itt bántanak..ott meg nem érzem jól magam, ráadásul nem igazán vagyok szerelmes sem bele,és nem akarom,hogy az legyen,hogy 2 hét után futok vissza ide. Tanácsot szeretnék kérni, nem pedig negatív hozzászólásokat kapni.A pároméknál az a baj,hogy ő is épp olyan hirtelen mint én,és félek rengetegszer apró dolgokból lenne hatalmas veszekedés.Az ő édesanyja sajnos "görbe", alig bír menni.Nem hinném,hogy ilyen menyre lenne szüksége. Ráadásul a házuk tája is hagy némi kívánnivalót maga után. Itthon a rendhez szoktam, a mai napig is olyan az udvar mint a patyolat, a nagyszüleimnek köszönhetően,és amiben tudtam én is mindig részt vettem. Egyszerűen nem tudom, mit döntsek. Olyan se veled se nélküled kapcsolatunk van,és mintha félnék kilépni belőle vagy nem tudom...Nem vagyok elkényeztetett, és a sült galambot sem várom,hogy valaki eltartson. Döntésképtelen vagyok.A nagyszüleim azt nem akarják,hogy már mást idehozzak, mert ők érthetően " nem asszisztálnak hozzá". Tehát ha el is küldöm a barátomat, ide mást már nem hozhatok.Viszont nem akarom,hogy leköltözök,és egy életen át szenvedek,mert nem érzem jól magam a környezetben.
2021. aug. 10. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Maradj otthon! Még csak szerelmes sem vagy, rúgd ki, és keress normális párt, nem megmentőt, aki kivisz innen.
2021. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

"ráadásul nem igazán vagyok szerelmes sem bele..."


akkor miért a szerelem kategóriába írod ezt ki?


párkapcsolati probléma topic

2021. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted magaddal kéne vmit kezdened, és az nem a pasizás elsősorban, hanem vmi. pénzkereseti lehetőség.


Ha a nagyiék meghalnak mi lesz veled? Rokkantságiból hogyan tartod fenn magad?


Vagy otthonba kell menned, vagy vmit mégis csak dolgoznod.


A helyedben erre koncentrálnék, a pasival szakíts, mit akarsz tőle, ha nem is szereted?!

2021. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jav. szerinteM
2021. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez mind igaz amit leírtatok.És tényleg nem rinya miatt írtam ide,hanem nagyon tanácstalan vagyok.Köszönöm, aki vette a fáradtságot és elolvasta,és a javaslatokat is.
2021. aug. 11. 08:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is maradj. A nagyszüleid sem élnek örökké, egyre rigolyásabbak lesznek az igaz, de ne szolgáltasd ki magad egy férfinak, nem lesz jó vége.


Nem vagyok biztos benne, hogy jól értelmeztem, odaköltözött hozzád a párod? "Tehát ha el is küldöm a barátomat, ide mást már nem hozhatok." Vagy ezt úgy értetted, hogy más párkapcsolatodat nem fogják elfogadni és nem jöhet hozzád látogatóba sem másik pasi?

2021. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem élünk együtt. Csak ez a szójárásom. Nagyszüleim szoktak így fogalmazni, tőlük vettem ezt át. És igen,pontosan jól értetted, nem jöhet látogatóba sem más pasi.
2021. aug. 11. 08:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nehéz lesz komoly kapcsolatot kialakítani.

Együttérzek veled, az öregek nem fognak változni az biztos, de a mostani kapcsolatoddal még ne költözz össze, esetleg ha már jobban kiismerted, több időt töltöttél nála és úgy látod, hogy ki fogtok jönni. De az elmondásod alapján ez sajnos nem valószínű.

Próbálj pozitívan állni a jelenlegi helyzetedhez, segítsd - amennyire tudod - a nagyszüleidet, aztán ha valami változás áll be, lebetegszenek, mondjuk, akkor úgyis lépned kell valamit annak megfelelően, hogy milyen a Te fizikai állapotod, hogyan tudtok boldogulni.

De ne menekülj egy bizonytalan kapcsolatba együttélés szintjén.

2021. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó! A jóhiszeműség,és a segítőkészség mutatkozik az írásodban. Sokat segítettél a bizonytalanságot is egy kicsit helyre pofozni. Tényleg köszi,szépen! :)
2021. aug. 11. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök. Bár tudom, hogy innen okoskodni könnyű ...
2021. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!