Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés ha szopnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés ha szopnak?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom miért, de nekem majdnem semleges, vagy eddig senki nem csinálta nekem úgy igazán jól.
2021. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Fantasztikus érzés amit le se lehet írni...
2021. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Isteni, nekem ez a legizgatóbb dolog, a behatolástól is sokkal jobban élvezem. Valahogy számomra nagyon intim, és bensőséges, ha egy lány a szájába veszi a farkam, és kellemesen izgatja.
2021. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyik legjobb dolog. Nagyon meleg érzés és iszonyat izgató látni, hogy nem kap levegőt amikor teljesen mélyre megy.
2021. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Szuper érzés,főleg, ha olyannal jön össze az ember, aki úgy csinálja, mint előtte senki más.Remeg a láb, az egész test, és amikor másnap eszébe jut, rágondol, már áll.......
2021. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon különlegesen jó érzés. F.
2021. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kloha ***** válasza:
73%

Amerikai Pite ominózus jelenetét láttad? Na olyan, mintha pitébe dugnád. :D :D :D A különbség, hogy nyelve is van a partnernek. :P

Sajnos ti lányok ezt nem tudjátok. :/

2021. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 TAKIMLISIM válasza:
75%
Sajátos, ha jól csinálják, jó, ha harapnak, na azt ne tapasztald meg. Nyilván érezni fogod mikor jobb és rosszabb. Ha kezdő csinálja, mondhatod neki érzés szerint, hogy mit csináljon, és mi az ami kevésbe tetszik, aztán alakulni fog. Ha már jól megy neki, akkor nagyon is élvezetes.
2021. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!