Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiket izgatnak a magas nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket izgatnak a magas nők (180+cm), és milyen velük a szex, milyen a puncijuk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanolyan velük a szex, mint az alacsony nőkkel.

A punci pedig nem függ a testalkattól.

2021. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Kimondottan a magasság nem izgat, de volt már ilyen barátnőm. Jó volt vele a szex!

A punci milyensége nem magasságfüggő dolog!

2021. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Engem izgatnak


18/F

180cm

2021. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Engem minden nő izgatott, kicsit mindegyikbe szerelmes voltam. Így a magasakba is, érdekelt hogy milyen lehet egy a lábaival a nyakamban,milyen a mell, a fenék, más illatot, ízt érzek vagy ugyanaz mint az alacsonyabbakkal csak neki kell lehajolni és nekem nyújtózkodni egy csókért.
2021. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magas barátnőim voltak. Legelső 181 centis. Ehhez volt max 60 kg. Karcsú, de jó testű, formás. Kicsi ciccikkel, fantasztikus kerek popsival. A hüvelye szerintem pint tökély volt. Bár 2 ujjam alapos felizgatás után sem mindig könnyen csusszant be. A farkam 4,4 cm átmérőjű, pont mintha egymásra lettünk volna szabva. Óvszer nélkül éltünk nemi életet. 177 centis, 175 centis nőim is voltak, átlagos alkatúak. Hasonlóan kellemesen szűk puncival. Én is magas vagyok, 190 centi és eleve lábimádat jellemez, így amikor a hosszú lábaikkal misszionáriusban átkulcsoltak és húztak magukba, az valami csodálatos érzés volt, s látványnak sem utolsó, merthogy igen ám, videóztuk néha a szexet. F
2021. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak transzival szexeltem aki ilyen magas Ruby
2021. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
A nagyon magas nők 180+ nekem nem túl nőiesek. Túl erősnek tűnnek. Viszont az olyan 170-175 centisek nagyon tetszenek, mert én is magas vagyok és jobb egy hozzám hasonló magasságú lánnyal lenni. Nem kell lehajolni és nem akadályoz szexben sem a magasságkülönbség.
2021. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azok a szép hosszú combok! Végigcsókolgatni!
2021. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
S azok a szép hosszú vádlik, formás lábfejek, talpak. 🙂
2021. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 180 centi vagyok. Nem valami jó móka, ruhát alig találok magamra. Nameg a legtöbb férfit ez elriasztja, tény, én se kezdenék alacsonyabbal. A szexuális életem meg a puncim méretét egyáltalán nem befolyásolja a magasságom.
2021. szept. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!