Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiket izgatnak a magas nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket izgatnak a magas nők (180+cm), és milyen velük a szex, milyen a puncijuk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 196 centi vagyok és első sorban a magas nők tetszenek. Ez alatt a 175-185 centiseket értem. Viszont csak 1 ilyen barátnőm volt, aki 180 cm volt. Vele volt a legjobb a szex számomra, bár nem csak a magassága miatt, de amiatt is.
2021. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a magas csajokat, de eddig egy olyan szexpartnerem volt csak, aki 180 cm volt, és egy másik magas szőke csaj, akit csak ujjaztam egy kicsit. Akivel szexeltem is, eszméletlen nőies volt, nemhogy nem áll jól neki a magasság. Gyönyörű hosszú combok, nagyon szép formás kerek popó, és nagyon perverz volt. Ő tudott a legjobban szopni minden csajom közül. A szex is jó lett volna, de igencsak tág volt, jó nagy farok kellett volna neki szerintem. Mondjuk mindig eltudtam menni tőle, nem is kellett sok idő, mert szenvedélyes volt nagyon, de ő csak akkor tudott elmenni, ha nyaltam.

A másik csaj is bombajó nő volt, és nagyon népszerű is. Neki csak benyúltam néhányszor, de még bugyi alá nyúlva is 2 ujjam simán becsusszant neki. Szóval tudom, hogy nincs köze a magassághoz, de a magas csajok alatt azért jó nagy punci van, akikkel én voltam.

2021. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem ízgatnak, a többit nem tudom.
2021. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek. Mivel magas vagyok akármilyen cipőt felvehetnek mellettem :)
2021. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát lányként inkább hátrány a magasság😅 ehhez ugye arányoaan társul a nagyobb láb mélyebb hang, ilyenek, ezek meg nem mindenkinek jönnek be, meg sok pasitól magasabb vagy amit megint nem igazán szeretnek, ruhavásárláskor is rossz mert ami a méreted az bőven rövid hosszban, akár nadrág akár felső.

184cm 19L

2021. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!