Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúm arra kért,hogy csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm arra kért,hogy csináljak neki prosztatamasszázst.Mármint,hogy a popójába nyúljak ujjal és úgy masszírozzam neki.Más fiú is szereti ezt?Más lány is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 20:12
1 2 3
 11/24 Lazy Lover ***** válasza:
69%
Én egyszer magamnak csináltam akkorát még életemben nem élveztem
2021. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%
Tuti hogy kidobnàm a pasit. Soha nem tzdnék fèrfikènt nèzni rá. Nagyon bzis.
2021. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Én hülye elolvastam a 9-es válaszát, el is kapott a hányinger.
2021. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
#10: nyugodtan írhatsz privátban, látni fogod, hogy nő vagyok. Bár tudom hogy itt gyk-n ha egy nő szeret szexelni, élvezni merészeli, már akkor is kamunak kiálltjátok:D nem ha még extrémebb dolgokat is szeret..
2021. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Engem izgat, de még nem csináltam. De amikor egy férfinál popsit meg popót írnak, agybajt tudnék kapni...

N

2021. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 kalandvagy1986 ***** válasza:
94%

Amúgy valóban nevetségesen szűklátókörűek tudnak lenni emberek...

A prosztata igenis érzékeny és az tény, hogy anatómialilag a fenéken keresztül stimulálható. Szeretem azt a felvetést is, hogy bár férfi nővel csinálja az anált biztosan mégis látens homoszexuális... Vicc.

A fenék is az emberi test része. Megfelelő higiénia fontos, de tele van idegvégződésekkel. Nem steril, lehet tőle undorodni, lehet kifogást keresni nyitottság helyett, de ami egy nő és egy férfi között történik az alapjáraton igenis heteró... (amennyiben azt kérné, hogy vibrátorral/ felcsatolhatóssal tedd ezt, ott már kérdéses mi érdekli: a prosztatamasszázs vagy egy farok a fenekében - utóbbinál beköszönhet a biszex vonal...)

Tudom, jön a lepontozás de kicsit sem zavar... ☺️

Nem állítom, hogy igazam/ igazunk van, de a szex nem is fekete vagy fehér...

Kedves kérdező: amennyiben megvan a megfelelő bizalom próbáljátok ki és látjátok...

35N35F

2021. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
12%

Előtte végbèlöblítés vagyis beleszarik a fürdőkádba. Aztán mint egy ganajtúro bogár. Kiveszed a szaros ujjad és rohansz a fürdőszobàba.

Rendkívül izgi és romantikus.

2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%
Beteg
2021. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Kalandvagy1986 szerintem mindent leìrt a témában . A kérdést és a hozzászólásokat olvasva kb. ez járt a fejemben nekem is.
2021. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%

Az ex em is szerette... 1-2x csináltam neki, ahogy korábban írta valaki, körömre vigyázni, ujjal fel be és közben szopni.... nekem nem volt nagy élmény, neki igen. Hatalmasat élvezett. Aztán gyorsan mondtam, hogy többet ilyet ne...

Előző barátnője egy felcsatolhatóval seggbe dugta. Imádta..

Buttplug meg ezeket is nagyon kedvelte...



Egyrészről anatómiailag valóban igaz, hogy nagyobb élvezetet okoz a férfi számára, mert jól stimulálja ott amit kell...

DE !! én is azt mondom, így utólag volt benne bi hajlam, nem is kevés, mert igazi férfi nem szereti ezt.

2021. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!