Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúm arra kért,hogy csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm arra kért,hogy csináljak neki prosztatamasszázst.Mármint,hogy a popójába nyúljak ujjal és úgy masszírozzam neki.Más fiú is szereti ezt?Más lány is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 20:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

Én barátom is szereti, néha csinálom neki, azért nem csinálok belőle rendszert, én annyira nem vagyok oda érte.

Elvileg ő is idegenkedett tőle, de egyszer egy nő rávette hogy kirpbólja és rögtön függő lett annyira jó érzés neki.

Én ujjal, kesztyűben csinálom de egyébként akinek ez gusztustalan nem kötelező benyúlni, vannak eszközök erre amik adott esetben állítólag még jobbak is mint kézzel (bár még próbáltuk)

2021. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hosszú kesztyűt húzz fel és használj síkosítót.
2021. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Undi más seggében nyúlkálni. Párom szerencsére nem olyan aberrált hogy erre vággyon, mint azok akiket itt felpontoztak xD. Sok bzi. Aztán akik leírták hogy hetero ilyenre nem vágyik az rögtön prűd, szégyen a mai társadalom, vagy inkább ami ezen az oldalon folyik. Az is bzis szerintem mikor a pasi nő segében túrkál, eszméletlen hogy mnnyi nő megy bele kényszeresen az análba, mert nrm tud kiállni magáért. De az ilyenek meg is érdemlik a fájdalmat.


Kérdező ha neked nem gusztustalan hogy szaros lesz a kezed, körmöd alatt akkor hajrá. 😄

2021. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23-as fogyatékos vagy puszi
2021. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!