Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek az alábbi linken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek az alábbi linken található hozzászólás mennyire szimpatikus nektek? Benne lennétek?

Figyelt kérdés
Ez számotokra önzetlen hozzáállás vagy inkább "férfiatlan"?

2021. szept. 13. 07:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A hármasoknál is megoldják valahogy :)


Vagy hogy engem érdekelne-e? Nem.

2021. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Végülis minek ez a pasi, dísznek?
2021. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek fusztraciokbol erednek. Tartanak attol h a parjuknak ők nem jók, félnek a megcsalastol.


A szex az egy pszichikai feszultségoldas. Az fog izgatni amotol tartasz amitol félsz ami görcsöltet.


Igy lesznek pedofilok is azokbol akiket gyerekként molesztáltak.


De a "sérült"csak addig lat mint a 12. komment hogy ez őt izgatja. A hátteréről meg nem tudnak semmit.

2021. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Folyt+1

Nagyon sok esetben ezert izgat mindenkit a tilosban jaras is (pl kollegaval megcsalás meg szereto stb)mert belul van egy frusztracio hogy nem kéne.


A szex vágyak formájában hozza felszinre azt amit nem akarsz amitol tartasz amitol görcsölsz, ahhoz h el tudd engedni es megszabadult a görcsöktől.


Mint a sokkterapia. Ahhoz hasonlo.

2021. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*megszabadulj
2021. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Ja en nem lennék benne. Olyan pasi nekem nem kéne aki azon kéjeleg, h máson dolgozzam.

Volt már mikor a barátom hozta volna a haverjait is meg stb. Mehet a fr.ncba az ilyen

2021. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon bejön. Kövezzetek meg, de én nőként benedvesedtem arra a kommentre. Lehet, hogy ez azért van mert kielégületlen vagyok de nagyon tetszik. Még a párom faszát is szopnám miközben egy igazi nagyfarkú lerendez úgy igazából.
2021. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elfogadom, ha valakik szeretik így. De nálam ki van zárva. Más dolga meg nem rám tartozik, úgyhogy letojom.
2021. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!