Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A minap utaztam egy tömegközle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap utaztam egy tömegközlekedési eszközön,nagyon sokan, zsúfoltan voltunk.Egyszer csak arra lettem figyelmes,hogy a popsimhoz dörzsölődik valami?

Figyelt kérdés
Az elején nem tulajdonítottam neki nagy benyomást mivel sokan voltunk és összeértek az emberek.De ahogy teltek a percek egyre jobban éreztem,hogy szinte már bökdösi valami vagy valaki a popómat.Hátranéztem és egy nagyon jóképű fiatalember állt mögöttem. Önkéntelenül lenéztem a nemiszerve tájékára és nagy meglepetésemre azt vettem észre,hogy elő van véve a pénisze és felém meredezik.Mondanom sem kell,hogy lefehéredtem.Amire felocsúdtam volna meglepetésemből a következő megállóban hirtelen leszállt és eltűnt.Azt szeretném megkérdezni,hogy járt e már valaki hasonlóképpen és mit reagált?Nekem mit kéne tennem?
2021. szept. 13. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel csináltak ilyet, együtt utaztunk. Pofán vágod, aztán kiabálsz. Undorító
2021. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen történt ilyen, elfog az undor és a félelem ilyen idiótáktól.
2021. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Én voltam, megdugnálak. A farokdörzsike egyfajta egyedi párzási felhívás volt néked.
2021. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem a seggemet fogdosta valaki, úgy pofán vágtam, arrébb ment
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Volt. Buliból mentem haza, kissé többet ittam a kelleténél, mikor éreztem, hogy valami a popsimhoz ér, megfordultam és egy helyes ázsiai srác vigyorog rám, miközben az álló pénisze dörzsöli a popsim. Gondoltam egyet és bepucsítottam, vette a lapot és betette. Sajnos hamar elment. Nem sokan voltak a villamoson és azok is messzebb voltak, de biztos hogy hallották ahogy nagyokat nyögök.
2021. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Én elkértem volna a számát, mielőtt leszáll. Sajnos most már semmit sem tudsz tenni, várhatod, hogy véletlenül ismét összefussatok.
2021. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez már majdnem ricsipaszta, csak nem ment el és nem hagyott névjegykártyát.
2021. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Túl részletes. Kamu.
2021. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer a tömött villamoson egy idősebb férfi benyúlt a szoknyám alá rezzenéstelen arccal, rám sem nézve.

Annyira nincs lélekjelenlétem ilyen helyzetben, hogy meg sem merek nyikkanni, pedig szívem szerint ordítottam volna, hogy perverz, rohadék f@sz. Egyszer láttam hasonlót, a lány elküldte melegebb éghajlatra a fazont. Majd ott termett 2 srác és kivágták a metrókocsiból.

2021. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Fel kellett volna írni az időt és a villamos számát, és jelentést tenni a BKK-nál. Tudod, kamerák.


(Mondjuk ez elég kamuszagú, de jó tudni, ha ilyen történne)

2021. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!