Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A minap utaztam egy tömegközle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap utaztam egy tömegközlekedési eszközön,nagyon sokan, zsúfoltan voltunk.Egyszer csak arra lettem figyelmes,hogy a popsimhoz dörzsölődik valami?

Figyelt kérdés
Az elején nem tulajdonítottam neki nagy benyomást mivel sokan voltunk és összeértek az emberek.De ahogy teltek a percek egyre jobban éreztem,hogy szinte már bökdösi valami vagy valaki a popómat.Hátranéztem és egy nagyon jóképű fiatalember állt mögöttem. Önkéntelenül lenéztem a nemiszerve tájékára és nagy meglepetésemre azt vettem észre,hogy elő van véve a pénisze és felém meredezik.Mondanom sem kell,hogy lefehéredtem.Amire felocsúdtam volna meglepetésemből a következő megállóban hirtelen leszállt és eltűnt.Azt szeretném megkérdezni,hogy járt e már valaki hasonlóképpen és mit reagált?Nekem mit kéne tennem?
2021. szept. 13. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Úristen hány ilyen f@szkalapot dobtam már le buszról meg villamosról……. 38F
2021. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Családi sztori egyetlen szülőanyámtól: jó dühösen odavágta, hogy ekkorát nem mutogatni kéne, hanem szégyellni, a perverz állatja meg egyszerűen lefagyott ettől és eloldalgott.
2021. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szégyen,hogy hány “férfi” van aki csak ül és nézi az ilyet,de nem mer odamenni segíteni…..

(11-es voltam)

2021. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!