Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról aki a meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki a meg tiport lelkekre izgul szexuálisan?

Figyelt kérdés

Tehát az indítja be SZEXUÁLISAN, hogyha a meg tiport lelkű, összetört, ellenkező nemű egyén ÉRZELMILEG az Ő személye alá rendelődik és “szerelmes” lesz belé.


Arról nincs szó, hogy lelkileg kifejezetten bántalmazni akarná, sőt még az is benne van a pakliban, hogy segíteni akar rajta… Ez egyénenként változó lehet, erre a részre most nem terjed ki a kérdésem.

Csak azért jeleztem, hogy nem feltétlenül egy pszichopatára kell gondolni.


Csupán az érdekelne, hogy mi a véleményetek azokról a személyekről, akikre az ilyesmi szexuális értelemben vágykeltő hatással bír?



2021. szept. 14. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nálam ez úgy működik hogy a megtiport lelkű emberekbe tudok beleszeretni. Ha meg szerelmes vagyok akkor már nyilván vonzódom hozzá szexuálisan is.

Szerintem itt is ez lehet a háttérben

2021. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Van benne valami mocskos...
2021. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A saját komplexusaival küzd tudat alatt, azért nem mer nem "megtiport" lelkűvel kezdeni mert fél hogy visszautasítják és inkább a könnyebbnek vélt irányba akar elmozdulni. Kb. mint a hittérítők, azok is imádják az összetört lelkeket mert könnyű őket beforgatni a szektába.
2021. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Én egy megtiport lelkű nőt megvigasztalok, gondozok, aztán lefekszem vele, ha egymásba habarodunk.
2021. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4. De Ő azért habarodik beléd mert meg vigasztaltad, gondoztad, ezért le is fekszik veled. Ilyenkor felmerül a kérdés, hogy Te ezt láttad e előre (akár csak tudat alatt) és hogy te nem e azért habarodsz belé, mert imponál neked, hogy Ő beléd háborodott…?
2021. szept. 14. 13:17
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Ezt senki sem tudja. A kémia, lelkiség vagy működik, vagy nem. 🙂

#4

2021. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez semmi más, mint kihasználás. Egy másik ember lelki gondjaival való visszaélés. A kettesnek pedig igaza van. Amúgy nem ártana utána járni annak, hogy mennyi pszichológus/pszichiáter él ezzel a "lehetőséggel", és az áldozat hiába mondaná bárkinek hogy mi történt, nem hinnének neki, hiszen eleve mentális beteg, plusz azt állítanák téveszmés.
2021. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jav: 3-nak van igaza.
2021. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy ez volt nálam is, sokáig, több esetben.

Mindeg olyan lányokkal kerültem közelebbi kapcsolatba, akik valamiért össze voltak törve. Nem voltam egy nagy csajozós, nagyjából mindenkivel normálisan viselkedtem, így az összetört lányok elkezdtek szépen nézni rám, mert valaki végre normális velük. Én meg észrevettem persze, és elkezdtem vonzódni, mert éreztem ma szimpátiát.

Egyetlenegy esetben sem kihasználásból tettem, sőt, többször fordítva volt a dolog. Én szépen kiegyenesítettem az összetört hölgyet, rajongtam köré önbecsülést, helyre tettem anyagilag, aztán a hölgyek tipli, mert kb úgy voltak vele, hogy ha 0 erőfeszítéssel ilyen pasit fognak, akkor ha egy kicsit odateszik magukat, találnak jobbat is.

Aztán persze nem mindig alakult úgy nekik...

E szerint a szisztéma szerint négy tüneményes hölgyike söpört végig az életemen.


Aztán rájöttem, hogy jobb egy kicsit odatenni magam, és normális emberekkel ismerkedni. Egy nő akit meg kell hódítani, jobb eséllyel egészséges mentálisan.


Ha meg csak szexelni akar az ember, akkor azt is lehet egyenesen. Volt szexkapcsolatom, úgy, hogy kerek perec megbeszéltük, hogy ez szex, és semmi több.

Volt, hogy a társkeresőn egy közel 20 évvel idősebb hölgyre ráírtam, hogy tudom, hogy viszonylag nagy a korkülönbség, de számomra nagyon vonzó, és szeretnék vele találkozni, ha van hozzá kedve, és igent mondott.

És volt, hogy velem egykorú, vagy fiatalabb lánnyal szemtől-szembe működött, körülbelül ugyanez. Volt amikor megbeszéltük, hogy ok, de most nincs rá idő, majd holnap...


Szóval csak szexért sem kell feltétlen kihasználni senkit sem.

Én szeretem a kis húszéves lánykákat is, és a nem túlságosan vaskos idősebb hölgyeket is. De senkit sem használnék ki, sokkal jobb, ha mindenki mindent tud, és felszabadultan teszi amit szeretne ;)

2021. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az ilyen lelkek engem is nagyon izgatnak szexuálisan, az más kérdés hogy aztán van hogy megbanom h “felemeltem” őket mert eldobni nagyon nehéz szívvel tudom őket. Egy sértetlen lelkű lányt könnyebb eldobni.
2021. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!