Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb méret esetén milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb méret esetén milyen pózokat ajánlotok? (nem méregetni, tanulni szeretnék)

Figyelt kérdés

Ahogy írtam is, és ezt inkább előre is bocsátom, nem keseregni jöttem. Nem egy újabb méregetős kérdés. Ekkorát adott az élet, de ha lehet, ezt szeretném megtanulni nagyon jól használni (erre a hasonló jellegű kérdések szinte sosem térnek ki).


Esetleg a pózokon kívül, miben mérhető még a szex minősége? Persze, odafigyelés, egyéni preferenciák - de mi az, ami nagy általánosságban elmondható?


Lányoktól, nőktől is nagyon szívesen fogadnék tanácsokat.


Kb. hosszra 12-13 cm, átmérőre 3,8-4 cm vagyok, szóval ehhez mérten kell technikáznom.


Köszi előre is!



2021. szept. 15. 10:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

"5: igen, ezt olvastam én is - melyik pózok ezek pl.?"


Lovagló, misszionárius, lány hasra párna alá, te hátulról behatolsz.

A kutyapózban és ahol kevés a testi érintkezés nem fog ingerlődni a csikló, úgy nehezebben (ha képes rá) vagy sehogy nem fog elélvezni a lány.

2021. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sincs túl nagy farkam, de barátnőm hatalmasakat tud élvezni lovaglóban. Úgy csinálja ahogy neki jól esik, aztán hozzám dörgölőzik, én is rásegítek persze. Csikló nélkül nincs orgazmusa.
2021. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%

10

9 vagyok.

Csak poén volt. A legtöbb pasinak ekkora. 10 ből 8 nak. Csak kamuznak még anonim oldalon is.

Voltam legalább 80 pasival, ebből 70 kb ez a mèret volt. 2 emlékszem ahol kb 6 cm, ott nem is volt dugás. Vagy 6 volt nagy, 19-20 ebből 2 vállalhatatlan.


Szóval bármilyen póz szóba jöhet. Helyezetfüggő. Ne parázz, csak lazán

2021. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
9%

A 13 centi nem átlag méret csak a kínaiaknál...

Sajnállak 13-as hogy ennyi kisfarkúval hozott össze a sors.


Nekem csak négy partnerem volt, nekik 15-16 cm, serintem ez az átlag. Hogy honnan tudom hogy ennyi a méretük? Van szemem és tudom hogy a markom hány centit fed. Nem olyan rossz a nők szemmértéke, csak a pasik nyugtatják magukat ezzel...

2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

11-12: köszi, jó tippek!


13-14: sajnálom, hogy kezd roastingba átcsapni a téma, pont ezt próbáltam elkerülni.

2021. szept. 15. 11:03
 16/30 anonim ***** válasza:
2%
Az a baj, hogy nagyon rövid és vékony a farkad. Jó tippeket adtak, de igazán jó sose lesz a nőnek ekkora mérettel. Ezt kell tudnod elfogadni, hogy a te méreteddel maximum csak beéri a nő. Nekem 14-15cm hosszú és 4cm vastag. Ez is kevés a nőnek, nekem úgy meg nem kell kapcsolat, hogy nagyobbra vágyik. De ha te ezt el tudod fogadni, akkor semmi gond. Összezárt lábakkal legyen a nő, az sokat segít és a csiklója legyen izgatva végig. Esetleg nagy(obb) méretű dildó vagy vibrátor is jó, ha megelégszik vele.
2021. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
16: rendben, tételezzük fel, hogy igazad van. Honnan tudod, hogy csak "beéri" veled? Illetve, honnan tudod, hogy ez kudarcélmény a péniszed mérete miatt van?
2021. szept. 15. 11:38
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

Onnan tudom, hogy nőktől tájékozódok a női igényekről és nem a gyakoriról. Itt a 10cm is tökéletes, de a valóságban 15cm a minimum hosszra, ami már jó tud lenni. Vastagságra pedig a 4,5cm. 18/5 körül van a tökéletes méret a nők szerint. Persze ez a valóságban, itt ennek inkább a fele.


Le lehet pontozni ezt is, attól semmi nem változik.

2021. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18: legyen - mivel nem tudlak megvétózni tapasztalat nélkül, elhiszem. Én nem pontoztalak sehová, főleg nem lefelé; a tiéd is egy vélemény, amire szükség van.


Idáig eljutottunk, viszont a kérdésem inkább a megoldásra keresésére irányult. Nálam nem opció sarokban sírás, és az egy életen át önmarcangolás. Nehogy már vibrátort v. dildót kelljen használnom, ez abszurd.

2021. szept. 15. 11:59
 20/30 anonim ***** válasza:
68%
12es vagyok miért is lettem lepontozva? Igen, nincs 15cm farka, ez a gond? Azzal dolgozok amim van, hiába síránkozom jujujj velem csak beéri. Nagyon jókat szexelünk, és van orgazmusa is páromnak mert nem csak úgy döngetem ahogy nekem jó. Már 10 éve megfelel neki a farkam, de itt a gyakorin jobban tudják a tuti a hatalmas farkú csávók. Azért megnézném melyik meddig bírja a kiadós dugást vagy elvérzik fél perc alatt.
2021. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!