Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak a farkán nyugalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak a farkán nyugalmi állapotban olyan sok a bőr nem láttam még ilyet. Lehet zavaró a szexben?

Figyelt kérdés

Még csak olyan pasival voltam akinek a makkján csak normál mennyiségben vagy csak kicsit volt rajta a figyma.

Neki sok bőr van a makkján és túl is lóg kicsit.

Fura nem láttam még ilyet.

Nem volt még szex csak meztelenül láttam tusolás után.

Zavaró lehet a szexben?


2021. szept. 15. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezt hívják Shar Pei faroknak.
2021. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg vérpénisze van ami az alapállapot többszörösére is képes megnőni, akkor majd előbukkan a bőr alól.
2021. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne abban zavaró?

Mereven biztosan hátramegy neki teljesen.

De ha mereven is rá tud fedni a makkra, de lazán mozog rajta, az sem lenne probléma.

2021. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg vér pénisz, és sokkal nagyobb lesz. Elég fura, hogy előbb látod lankadtan, mint állva, de mindegy, majd ha szexeltek, meglátod.
2021. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Akár fitymaszűkület is lehet. (Nem "figyma", olyan szó nincs is, hehe.)
2021. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg ne haragudj már kedves 5 válaszoló hogy véletlenül elírtam 🙄
2021. szept. 15. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

#6 Persze, semmi gomb. :)

Mondjuk, az számomra szokatlan, hogy a pasidnak nevezed a férfit, holott még nem is volt szex.

2021. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
7# látom te méginkább nem tudsz írni. Miért ne lehetne a pasija ha még nem volt szex? Nem mindenki rögtön fekszik le a pasijával. Van aki 1 hét után, van aki félév után, sôt vannak akik a házasságig várnak...
2021. szept. 16. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Sajnálom, hogy nehezedre esik felismerni egy szándékos elírást.
2021. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a farkam, igazi vérpéniszem van, ernyedten az átlagosnál kisebb, a bőr túllóg kicsit. Ha feláll akkor szépen hátramegy a fityma, csupasz lesz a makkom, nincs vele semmi gond! Mindenkinek kicsit más a pénisze, a lényeg hogy izgalmi állapotban jó merev legyen és kitartó!
2021. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!