Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rúzs, hosszú körmök, cigaretta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rúzs, hosszú körmök, cigaretta, harisnya - mennyire tolerálható fétisek ezek?

Figyelt kérdés

Rajongok a nőies Nőkért, a fenti dolgok pedig kimondottan lázba hoznak. Akármilyen hihetetlen, kimondottan szexinek és vonzónk tartom, ha egy Nő dohányzik. Különösképp ha ezt mondjuk szép hosszú körmökkel, rúzsos ajkakkal teszi. A harisnya pedig véleményem szerint az egyik legszexibb női ruhadarab, odavagyok a csillogó combok látványáért és tapintásáért :) Sajnos eddig nemigen találtam olyan Hölgyet, akiben mindezek meglettek volna. Természetesen nem vagyok ilyen felszínes, nem kizárólag ezek fontosak számomra, de most a fétisemről volt szó.


Mennyire tolerálhatóak ezek a dolgok női szemmel?


2021. szept. 16. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tolerálható de én nem vagyok ilyen, nem is dohányzom. Biztosan van ilyen nő, ez nem tűnik teljesíthetetlennek.
2021. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Retro kurwa fétis is van?
2021. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik miben nyilvánul meg, mennyire szélsőséges, mennyire erőlteted. Nekem a rúzs oké, hosszú körmöm a munkám miatt nem lehet, de igényesek, gél lakk van rajtuk. Harisnya oké, de lábfétises dolgokban nem vagyok benne. Combfixet, hosszú zoknit felvennék, az oké. Viszont soha életemben egy szál cigit se szívtam, a szagát is utálom. Szóval ez olyan, hogy kompromisszumot lehet kötni ezekben.
2021. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzom, mert undorító, ha a párom cigizne se tudnám elfogadni.

A nagyon hosszú körmöket nem szeretem, a saját körmömet festem ki gél lakkal.

Rúzsozni szoktam magam.

Harisnyát csak akkor hordok ha muszáj.

Szóval nem én lennék a tökéletes nő számodra, de ettől függetlenül találhatsz ilyet.

2021. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tolerálható, de szerintem ennél fontosabb hogy te mit tennél meg a szíves választottjáért, tudsz-e udvarolni, úgymond csajozni? Az ismerkedésnek nem az elején jön elő (ha akarsz is valamit) hogy helló aztán combfix van-e rajtad?
2021. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Rúzs - őszintén nem. Nem durva dolog, de számomra nem komfortos a rúzs viselés és mindig ha rajtam van akkor a szájamat baszkurálom. Ráadásul nagyon szárítja a szájprémem, egy tartós rúzs pedig 3500 forint minimum. És legalább 3 szín kell (de inkább 5), hogy lehessen kombinálni outfitekkel.


Hosszú körmök - nem. Szintén nem komfortos. Mikor még hegedültem, akkor kifejezetten kicsi körmök kellettek, és nagyon megszoktam. A konyhába se praktikus, hacsak nem épített, mű vagy géllakkos, de az is havi szinten egy 10-es kiadás lenne. Kösz nem, maradok a sima manikűr-géllakk kombónál 5 ezerért havonta.


Cigaretta - nem kezdenék el cigizni csak azért, hogy valakinek a fétisét kielégítsem. Az egészségem többet ér.


Harisnya - legundorítóbb és legkényelmetlenebb ruhadarab. Kizárólag pamutot vagyok hajlandó hordani, vagy olyan nejlon anyagút ami jó minőségű és matt. Irritálja a bőrömet, és sokan vagyunk így. Inkább borotválkozok meg és megyek csupasz lábbal bárhova is, mintsem ezt vegyem fel. Nem is beszélve a combfixekről aminél kész kínszenvedés, hogy megtapadjon a combon, és egy idő után a szilikoncsík el is veszti a tapadósságát. Megint egy nagy kiadás csak azért, hogy a férfi örömködjön benne.


Külön-külön egyébként nem nagy kérések és nem akarlak elbátortalanítani. Inkább csak bemutatni női szemmel. Én utálom a harisnya tapintását, nem cigizek, a rúzs szárítja a számat és kényelmetlen, a kedvenc hobbimhoz (sütisütés és főzés) pedig nem praktikus a nagy köröm.

Viszont ha ezek kifejezetten elvárásaid egy nő irányában aki ezt csak érted tenné, akkor vállald a költségeid, mert ezt az oldalt is érdemes megismerni.

2021. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Volt egy lány a suliban, akivel rendre együtt bagóztunk a suli lány wc-ben. Egyszer úgy alakult, hogy miközben szívta neki állt az enyémet is... Fantasztikus élmény volt, kívánok neked is hasonló szépeket!
2021. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!