Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat munkatársak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat munkatársak közt maradhat titokban? Vagy akár egy egyéjszakás kaland, főleg, ha mindkettőnek van vesztenivalója.

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem... valahol/valami/valaki úgy is "lebuktatja" az embert...
2017. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Tök mindegy, hogy munkatársak-e vagy sem. Ez a két emberen múlik, hogy mit mennyire tud titokban tartani. Van, aki tudja, van, aki a fél világnak elkürtöli, meg persze olyan is van, hogy egy-két bizalmas jóbarátnak elmondja, akiktől aztán a fél világ megtudja.
2017. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az egyik félen lehet kibukik a dolog. Az egyik munkatársnőmmel előfordult, hogy izzott a levegő közöttünk, főleg egy-egy céges buli alkalmával, ölelkezés, puszi, stb. De egyikünk sem mer továbblépni és jobb is, ha így marad. Mindkettőnknek van veszítenivalója és ha történne valami, szerintem a bevallanánk otthon.
2017. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy munkatársnőmmel való szexkapcsolatom, valójában soha nem derült ki de suttogtak rólunk ez tény.

Elmúlt, vége, már senkit nem érdekel!

2017. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Tuti hogy nem! Tapasztalatből is mondom :D Az meg a másik hogy a pasi tuti hogy eldicsekszik vele valamelyik haverjának a munkahelyen ! Onnantól már csak napok kérdése és mindenki tudni fogja! Főleg ha sok nő dolgozik ott :D
2017. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól kezelitek, akkor simán maradhat titokban. Az én egy korábbi kalandom se derült ki, pedig párkapcsolatban voltunk mindketten. Ha egyikőtök se beszél róla senkinek, akkor nyilván nem fogja megtudni senki más.
2017. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre elég döntetlen az állás, jöhetne még pár vélemény.

2017. jan. 16. 11:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtuk áll.

Ha okosan csinálják, akkor miért ne?

2017. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Cégen belül mindig tudni szokták, hogy ki kivel, legfeljebb nem jut el a párotok füléig. De utóbbi azon múlik, hogy őt ismeri-e valaki a cégnél.

Ha van olyan barátja, aki ott dolgozik, akkor nektek meszeltek.

2017. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
A saját tapasztalatomat mondom hogyha mind két fél diszkrét és betartja a szabályokat akkor nem buktok le és nem fogtok semmit sem elveszíteni.
2017. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!